Сценарій Свята вшанування учасників ІІ (обласного) туру Всеукраїнського конкурсу “Учитель року — 2012” icon

Сценарій Свята вшанування учасників ІІ (обласного) туру Всеукраїнського конкурсу “Учитель року — 2012”
Скачати 175.38 Kb.
НазваСценарій Свята вшанування учасників ІІ (обласного) туру Всеукраїнського конкурсу “Учитель року — 2012”
Дата конвертації10.04.2013
Розмір175.38 Kb.
ТипСценарій
джерело

Сценарій

Свята вшанування учасників ІІ (обласного) туру

Всеукраїнського конкурсу “Учитель року — 2012”


Дата проведення —27 квітня 2012 року

Час проведення — 12 год

Місце проведення — актова зала ВІППО


Святково прибрана сцена: Державний прапор України, емблема конкурсу, гасло-вітання, кошик з квітами. У перших рядах зали учасники конкурсу, гості, члени журі, оргкомітету, представники ЗМІ.

(Звучать позивні волинського радіо)


Ведуча:

Там, де в кожнім слові рух і мрія,

Де жадання, прагнення у даль,

Там, де сива казка молодіє,

Новий гарт приймає стрімко сталь,

Народилось це пресвітле свято,

Закружляло вихором тепла,

Землю облетіло, щоб сказати:

“Вчительству Волинському хвала!”


Ведучий:

Як найперший сонця поцілунок,

Котрий не зазнає забуття,

Як натхнення творчого відлунок

На початку нового життя, -

Вчитель відкриває світ замрії,

Помагає духові рости,

І плекає іскорки надії,

І святить знамена чистоти!


Ведуча:

Ще за вікном – школяркою весна,

Навчальний рік останні робить кроки,

Втішають душу нові імена

На творчих сходинках «Учитель року».


Ведучий:

Бо кожен з них є просто майстер-клас,

Дивують неповторністю уроки,

Це досвід, мудрість, врешті – це педстаж

Майстерності, що зветься «Вчитель року».


Ведуча:

Це доля вчительська така у нас,

Що навіть в снах ми не знаходим спокій.

Яка це радість – входити у клас,

Який престиж – іти на «Вчитель року».


Ведучий:

Це доля вчительська така у нас,

Життя диктанти завдають мороки,

Та є у нім педагогічний час –

Конкурс майстерності «Учитель року».


Ведуча:

Шановні учасники конкурсу “Учитель року — 2012”!

Хай для вас розквітає земля навесні,

Повертає в літа молодії.

Хай лунають для вас щонайкращі пісні

І здійсняться усі ваші мрії.


В'язанка українських народних пісень”

Виконує Петро Семеняк, вихованець Волинського обласного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою.

Керівник Антоніна Турик

(Номер художньої самодіяльності)

Ведуча:

Багато років поспіль управління освіти і науки Волинської облдержадміністрації, Волинський інститут післядипломної педагогічної освіти збирає на традиційне свято талановитих освітян, які продемонстрували високий рівень професійної підготовки та педагогічної майстерності у конкурсі «Учитель року».


Ведучий:

Весна – час підведення підсумків конкурсу «Учитель року», час вшанування відважних, одержимих педагогів, що наважились піти на випробування, аби утвердити своє професійне «Я» не заради слави...


Ведуча:

Талантом і майстерністю довести: учитель – професія далекої дії, він – майстер, що перетворює сіру буденність на незвіданий шлях до загадкових зірок, він несе любов туди, де була неприязнь, прощає там, де ображають, мирить, де були непорозуміння, відновлює віру серед сумнівів, дарує надію замість відчаю.


Ведучий:

А ще у конкурсу «Учитель року» є об'єднавчий аспект — зібрати кращий цвіт Волинської освіти, поріднити вчителів-предметників з усіх куточків нашої області, загалом поділитися тим, чим багаті школа і шкільне життя.


Ведуча:

Учасниками сьогоднішнього святкового дійства незмінно є ті, хто вміє цінувати і пошановувати нелегкий учительський труд, хто забезпечив підготовку та проведення конкурсу, авторитетно підтримав молоді освітянські надії.


Ведучий:

У нашому урочистому святкуванні беруть участь:

  • Войтович Володимир Іванович, голова Волинської обласної ради;

- Курилюк Олександр Іванович, заступник голови Волинської обласної державної адміністрації;

- Хомич Олександр Степанович, начальник управління освіти і науки Волинської обласної державної адміністрації, голова оргкомітету;

  • Грановський Василь Григорович, голова обкому профспілки працівників освіти і науки;

  • Сташенко Михайло Олександрович, ректор Волинського інституту післядипломної педагогічної освіти;

  • Верчук Ігор Васильович, голова правління благодійного фонду Івана Омелянюка «Майбутнє Волині»;

  • працівники управління освіти і науки Волинської облдержадміністрації;

  • працівники Волинського інституту післядипломної педагогічної освіти;

  • начальники відділів освіти райдержадміністрацій та управлінь освіти міських рад;

  • завідувачі районних (міських) методичних кабінетів;

  • директори загальноосвітніх навчальних закладів, закладів обласного підпорядкування;

  • представники засобів масової інформації.


Ведуча:

Слово для привітання надається голові оргкомітету обласного туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року — 2012», начальнику управління освіти і науки Волинської облдержадміністрації Олександру Степановичу Хомичу.

(Виступ О. С. Хомича.)


Ведучий:

Музика і діти — прекрасне поєднання,

Дзвінкий і радісний тандем.

Це їх покликання, їх зачарування,

Їх оберіг і їх тотем.


^ Ведуча:

Слова і музика Володимира Івасюка “Я піду в далекі гори”.

Виконує вокальний гурт Луцького НВК “ЗОШ І-ІІІ ступенів № 22 — ліцей”.

Керівник Ірина Гайдучик

(Номер художньої самодіяльності)

Ведучий:

Обласний конкурс «Учитель року — 2012» назавжди залишиться у спогадах 73 його учасників. Для всіх них він став незабутнім уроком — уроком життя, де панувала атмосфера особливої довіри, говорилось якось щиро, відверто, радісно про здобутки, тривожно про прикрощі, просилися поради і віднаходилися способи допомоги.


Ведуча:

Конкурс став саме тим акордом, який налаштував серця і думки освітян на вияв кращих рис учительства через творче суперництво, визнання, поцінування та пошанування.


Ведучий:

Шлях до успіху — це не стрімке сходження, є на нім радість перемог і біль розчарувань, осяяння нових відкриттів та усвідомлення прописних істин, є на нім незмінно ті, хто йде попереду, та їх послідовники.


Ведуча:

От і настав цей довгоочікуваний час — підведення підсумків конкурсу «Учитель року — 2012», час вшанування відважних талановитих педагогів, які гідно пройшли непрості випробування, щоб скласти іспит на професійну майстерність.


Ведучий:

Щоб ще раз підтвердити беззаперечну істину: той, хто хоче змінити світ, повинен почати з себе.


Ведуча:

Із трепетом та хвилюванням, немовби вперше, заходив кожен із вас у клас — на урок, до якого готувався усе своє життя, розпочиналися хвилини натхненної праці, творчості, неповторності, пошуку істини.


Ведучий:

І найголовніше — що ви знайшли себе, повірили у себе, свої сили, нерозкриті резерви. Талантами озвалися імена переможців, майстрами — лауреатів, професіоналами — імена учасників конкурсу.


Ведуча:

За підсумками ІІ (обласного) туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року — 2012» було визначено 5 переможців, 25 лауреатів, 10 переможців у номінаціях, 33 учасники. Журі конкурсу висловлює щиру подяку всім, хто долучився до участі в ньому.


Ведучий:

Шановні учасники урочистого зібрання! Дозвольте оголосити п'ятірку лідерів, людей, які вартують найвищих оцінок і найкращих слів — переможців обласного туру конкурсу «Учитель року — 2012».


Ведуча:

Раді вітати на нашому святі вчителя комунального закладу «Луцька гімназія № 18 Луцької міської ради» Піменову Тетяну Василівну, переможця ІІ (обласного), лауреата ІІІ (заключного) турів Всеукраїнського конкурсу «Учитель року — 2012» в номінації «Іноземна мова» (англійська).


Ведучий:

Піменова Тетяна Василівна – ерудований, добросовісний, творчий педагог, людина гармонійна і багатогранна. Її роботі притаманні високий професіоналізм і відповідальність за кінцевий результат. Своє призначення вчитель бачить у створенні для школярів такого освітнього простору, в якому вони спілкуючись іноземною мовою, здійснюють шлях до пізнання себе, навколишнього світу і свого місця в ньому.


Ведуча:

Серед переможців ІІ (обласного) туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2012» вчитель фізичної культури Нововолинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 Макарчук Юрій Володимирович. Юрій Володимирович перебуває у постійному творчому пошуку. Це відображається на його ставленні до професійних обов’язків та, взагалі, до повсякденного життя. Вчитель піклується про естетичне оформлення спортивного залу та інших шкільних приміщень.


Ведучий:

Варто сказати, що у 2010 році Макарчук Юрій Володимирович став абсолютним переможцем обласного етапу Всеукраїнського конкурсу на кращий інноваційний урок фізичної культури та урок фізичної культури з елементами футболу.


Ведуча:

Запрошуємо на сцену Тамілу Іванівну Косміну, вчителя комунального закладу “Луцький навчально-виховний комплекс «Гімназія № 14» Луцької міської ради”, переможця ІІ (обласного) туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2012» в номінації “Біологія”. Гармонійна і багатогранна особистість, талановитий педагог, красива і чуйна людина. Так про Тамілу Іванівну говорять її випускники й учні, яких вона навчає і у яких сама постійно вчиться.


Ведучий:

Вона не боїться змінюватися, вміє ставити мету і досягати її. Головне, що допомагає Тамілі Іванівні підніматися сходинками фахової майстерності, знаходити двадцять п’яту годину в добі для нагальних справ, – це бадьорий настрій, оптимістичний погляд на життя і переконання, що основна місія вчителя – робити людину кращою.


Ведуча:

Щирими посмішками та аплодисментами зустрічаємо на нашому святі Солдатенко Наталію Миколаївну, вчителя комунального закладу “Луцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 23 Луцької міської ради”, переможця ІІ (обласного) туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2012» в номінації “Етика”.


Ведучий:

Наталія Миколаївна – активний учасник тематичних заходів. Доповідач на конференціях, семінарах. Успішна ведуча міських предметних турнірів. Свій інноваційний досвід охоче презентує колегам міста, області. Школярі поважають її за педагогічну майстерність та активність, колеги – за об'єктивність і товариськість, батьки – за любов до дітей і відповідальність.


Ведуча:

На головну сцену нашого святкового дійства запрошуємо Талашук Лідію Василівну, вчителя НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дитячий садок» села Кортеліси Ратнівського району, переможця ІІ (обласного) туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року — 2012» в номінації «Українська мова і література».


Ведучий:

Лідія Василівна – освічений знавець своєї справи. Постійний самоаналіз, пильна увага до здобутків освіти і науки, критичний погляд на реалізоване і гостра потреба новизни допомагають педагогові досягати вершин високого професіоналізму.


Ведуча:

Труд учителя – ой, не легкий.

Ниву сіять – не кожен зуміє.

За віками лунали віки,

Але школа – держави надія.

В наших школах – майбутній народ,

Наша плоть, наша кров … Україна…


Ведучий:

Переможців обласного туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року — 2012» та всіх його учасників щиро вітає голова Волинської обласної державної адміністрації Борис Петрович Клімчук.


(Відеозвернення Б. П. Клімчука)


Ведучий:

Сучасні інформаційно-комунікаційні технології дозволили нам почути звернення Б. П. Клімчука, щирого поціновувача вчительської праці до учасників конкурсу «Учитель року — 2012».

Для нагородження переможців Почесною грамотою Волинської обласної державної адміністрації та вітального слова запрошуємо заступника голови облдержадміністрації Олександра Івановича Курилюка.

(Виступ О. І. Курилюка)

Ведуча:

О жар душі — учительський вогонь!

Велика мудрість і велика праця.

І вічні думи в памороці скронь -

А все разом так просто зветься: Щастя!


Ведучий:

Щасливі педагоги, які стоять ось тут на сцені. Адже вони, долаючи неабияке хвилювання, перемогли у найпрестижнішому професійному конкурсі вчителів. Від імені переможців ІІ (обласного) туру запрошуємо до слова Піменову Тетяну Василівну, вчителя комунального закладу «Луцька гімназія № 18», лауреата заключного туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року — 2012» в номінації «Іноземна мова» (англійська). Хочеться сказати, що у Тетяни Василівни сьогодні день народження. Прийміть, дорога імениннице, найщиріші вітання від усіх учасників нашого святкового дійства з побажаннями здоров'я, щастя, радості, творчих звершень та здійснення найзаповітніших мрій.

(Виступ Піменової Т. В.)


Ведуча:

Весняний день ... На душі радісно і тепло від усмішок, щирих поглядів, щасливих очей та чарівної мелодії пісні.


Вокальний гурт у складі Богдана Михальчука, Назарія Філевського, Тараса Редзія, Олега Романюка Луцького НВК “Гімназія № 14”

Керівник Олег Романюк.

Слова Романа Назаркевича, музика Михайла Ковальчука

Лелеки”.


Ведучий:

Учитель долю учням роздає,

Що від шкільного йдуть у світ порога,

Професії від вчителя всі є,

І тільки вчительська — від Бога.


Ведуча:

Учителями славиться Волинь,

Стоїть учителем і школа, і освіта,

В цім слові — сонце і небесна синь,

Ну як за наших учнів не радіти.


Ведучий:

У цьому році за ініціативою оргкомітету, фахових журі вирішено визначити Кращих сільських вчителів конкурсу. Вирішено — зроблено. Дозвольте запросити на сцену цих надзвичайно талановитих педагогів.


Ведуча6

Шановні учасники святкового дійства. Дозвольте запросити до вітального слова голову Волинської обласної ради, людину, яка не байдужа до освітянських проблем, Володимира Івановича Войтовича.


(Виступ В. І. Войтовича)


Ведучий:

Я — вчитель. Я дітям себе віддаю.

Іду я щасливий і сонце сія,

Бо вчителем бути — це доля моя!

Для вчителя пісня дитяча луна!


Вокальний квартет «Кредо» у складі Соломії Войтович, Ірини Юстинюк, Яни Прокопчук, Олеся Рибчука Рожищенського Будинку дитячої творчості. Керівник Олена Вальчишин

Людина дощова” ( Із репертуару гурту “Ля-Ля-Фа”).


Ведуча:

Сучасна школа вірить в майбуття,

Відродження, народження і творчість,

У розвиток духовний! Тільки так,

Вона в складному часі жити хоче.


Ведучий:

В трудові будні та святкові години завжди поруч з освітянами обласна профспілка працівників освіти та науки. Отож, запрошуємо до слова голову профспілки Василя Григоровича Грановського.


(Виступ В. Г. Грановського )

Ведуча:

Багато знає вшанувань учитель —

Заслужений, відмінник і народний,

За вас дозвольте щиро порадіти:

Улюблений — найвища нагорода.


Ведучий:

Ми це звання вручаєм вам по праву

Від свята вшанування конкурсантів,

«Учитель року» має гарну славу,

Завдячуючи всім вашим талантам.


Ведуча:

Для учнів істина ця сива:

Учитель більше бачить світу.

А відкриває перспективи

Волинський інститут освіти.


Ведучий:

Шановні учасники святкового віншування! Мабуть, ви, здогадалися, що настав час запросити до вітального слова ректора Волинського інституту післядипломної педагогічної освіти Михайла Олександровича Сташенка.


(Виступ М. О. Сташенка)


Ведуча:

Хай усіх Волинь вас надихає

На творчість сили надає,

Тут кожна гілка голос має,

І щось розказує своє.


Слова Наталії Папроцької, музика Ігоря Яснюка “На березі милім”.

Виконує дует у складі Катерини Щербик, Назарія Філевського, вихованців Луцького НВК “Гімназія № 14”.

Керівник Олег Романюк


Ведучий:

Учительське уміння й труд,

Розумне й вічне засівати.

Достаток нації несуть,

Не можна їх не шанувати.


Ведуча:

Прості учительські слова

Для учнів творять образ світу.

Тут правди щирої канва,

Що зветься звично так — освіта.


Ведучий:

У всі часи та епохи особливим не лише соціальним, а й духовним покликанням було і залишається меценатство. Як би не змінювалися пріоритети, соціальні цінності, а їх вклад у розвиток культури, освіти є великим, добрим, світлим. Серед запрошених на нашому святі Ігор Васильович Верчук, голова правління благодійного фонду Івана Омелянюка “Майбутнє Волині”.

(Виступ І. В. Верчука)


Ведуча:

Осяяні світлом знань, одухотворені творчістю, закохані у шкільний світ, мудрі й талановиті педагоги, із ледве помітним трепетним хвилюванням та щирою посмішкою від усвідомлення радості спілкування – такими залишаться у згадках вельмишанованого журі вчителі-конкурсанти.


Ведучий:

Кожна мить конкурсу – це живий фотовернісаж, незабутнє відео, де уже

знайомі вчительські обличчя укладають творчий портрет учительства Волині

2012 року.


Ведуча:

А зараз ми пропонуємо Вам подивитися на конкурс очима вельмишанованого журі. Запрошуємо до слова голову журі обласного, члена журі заключного турів Всеукраїнського конкурсу “Учитель року — 2012” в номінації «Біологія», заступника директора з навчально-виховної роботи Волинського ліцею-інтернату Мирославу Михайлівну Ткачук .


(Виступ М. М. Ткачук)

Ведуча:

У відродженні втрачених критеріїв моральності, які виробило людство, в утвердженні вічних загальнолюдських уявлень про моральні та етичні норми поведінки, що становлять основу буття людини, мові та літературі належить особлива роль.


Ведучий:

Безперечно, українська мова і література, як ніяка інша навчальна дисципліна, має неабиякі можливості заглибитись у внутрішній світ людини, розкрити діалектику людської душі.


Ведуча:

Вітаємо на святі 17 найкращих вчителів області, учасників ІІ (обласного) туру Всеукраїнського конкурсу в номінації “Українська мова і література”. Просимо Вас, шановні колеги, піднятися на сцену.


Ведучий:

Для нагородження Грамотами управління освіти і науки Волинської облдержадміністрації та грошовими преміями запрошуємо на сцену начальника управління Олександра Степановича Хомича та ректора Волинського інституту післядипломної педагогічної освіти Михайла Олександровича Сташенка.

(Нагородження учасників)


Ведучий:

14 кращих педагогів області об'єднав ІІ (обласний) тур Всеукраїнського конкурсу “Учитель року — 2012” у номінації “Біологія”.


Ведуча:

Конкурс відкрив нові можливості, великі перспективи. А підготовка до нього спонукала учасників підвищити методичний і фаховий рівень, хоча головним стимулом для професійного самовдосконалення були й залишаються учні — допитливі, наполегливі, розумні.

Ведучий:

Під аплодисменти зали запрошуємо на сцену кращих біологів Волині 2012 року.

(Нагородження учасників)

Ведуча:

За всю історію існування конкурсу “Учитель року” вперше була заявлена номінація “Етика”. З 14 районів та міст Волині прибули кращі вчителі цього навчального предмета на обласний тур конкурсних змагань.


Ведучий:

Вони пережили приємні і водночас хвилюючі хвилини, коли у своїй неперевершеній майстерності утверджувалися як професіонали.


Ведуча:

Запрошуємо на сцену учасників ІІ (обласного) туру Всеукраїнського конкурсу “Учитель року — 2012” в номінації “Етика”.

(Нагородження учасників)

Ведучий:

«Відчувати всіх — навчити кожного». Саме таким є творче кредо кращих педагогів області з англійської мови, 13 учасників ІІ (обласного) туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року — 2012» в номінації «Іноземна мова» (англійська).


Ведуча:

Участь у конкурсі професійної майстерності стала можливістю, шансом заявити про себе як про фахово компетентну, творчу особистість. Усі учасники, лауреати, і тим паче, переможець — справжні лідери української педагогічної громади.


Ведучий:

Зустрічаємо кращих вчителів англійської мови Волинського краю

2012 року.

(Нагородження учасників)

Ведучий:

“Спортсмени і педагоги за фахом, організатори за покликанням, люди неспокійної творчої вдачі”, — так можна охарактеризувати учасників ІІ (обласного) туру Всеукраїнського конкурсу “Учитель року — 2012” в номінації “Фізична культура”.

Ведуча:

А їх було п'ятнадцятеро: чотирнадцять чоловіків та одна чарівна жінка. Амбітні, цілеспрямовані, з широким світоглядом, завжди відкриті, готові допомогти, цікаві співрозмовники, яскраві представники генерації творчих педагогів-новаторів.

Ведучий:

Шановні колеги, кращі вчителі фізичної культури Волинського краю, запрошуємо Вас на сцену.

(Нагородження учасників)


Ведучий:

Дякуємо Михайле Олександровичу. Просимо Вас зайняти місце в святковій залі. А Олександра Степановича попросимо ще залишитися.


Ведуча:

Слова щирої вдячності хочеться висловити людям, які допомогли в організації та проведені престижного професійного змагання – конкурсу педагогічної майстерності «Учитель року – 2012». Це ті – хто постійно був поруч, допомагав, підтримував, співпереживав, хто і сьогодні, сидячи у цьому залі, хвилюється не менше від наших учителів.


Ведучий:

За надання вагомої практичної та методичної допомоги в організації та проведенні ІІ (обласного) туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року–2012» нагородити Грамотами управління освіти і науки Волинської облдержадміністрації:

(^ Нагородження людей, причетних до конкурсу)


Ведучий:

Щиро дякуємо Олександру Степановичу за нагородження найвищою нагородою управління освіти і науки Волинської облдержадміністрації винуватців сьогоднішніх урочин та людей, причетних до конкурсу “Учитель року — 2012”. Нагороди знайшли своїх героїв.

Ведуча:

Хай піснею лине у диво-світи

І слава крилата, й бажання рости.

До нових вершин, щоб сягнути висот,

Щоб вами пишавсь український народ.


Слова Михайла Ковалка, музика Алли Мігай “Українська нічка”.

Виконує тріо у складі Оксани Ковалишин, Вікторії Редько, Ірини Гаранчевської, учасників Зразкової вокальної студії “Заграва” Луцького НВК “ЗОШ І-ІІІ ступенів № 11 — колегіум”.

Керівник Аліна Степанюк


Ведуча:

Бути гарним педагогом – це бути справжнім реформатором майбутнього життя України, бути апостолом Правди й Науки.


Ведучий:

Дозвольте висловити вам глибоку подяку і шану за те, що у складний час ви не зрадили високій місії і з радістю віддаєте знання, вогонь душі, доброту і людяність сердець своїм вихованцям.


Ведучий:

Нехай у ваших серцях завжди панують добро, ніжність і любов.


Ведучий:

Нехай весняним розмаєм квітують, зігріті теплом учнівських сердець, ваша творчість, ініціатива і терплячість!

Ведуча:

Вітаєм вас і пелюстками квітів

Вам пишемо симфонію любові,

Словами вдячності Волинської освіти

Нехай звеличиться учитель в слові.


Ведучий:

Шукайте свят, тікайте сірих буднів

І повертайтеся на конкурс знову,

Бо «Вчитель року» серця не остудить.

Нехай звеличиться учитель в слові!


Ведуча:

Життя — це велике диво,

І так його слід прожити,

Щоб людям, що поруч з вами,

Тепліше було на світі.

Ведучий:

Щоб ті, кого ви любили

І серце своє віддавали,

З любов'ю, слізьми і жалем

Про вас, як людину, згадали.

Слова Богдана Стельмаха, музика Ігоря Білозіра «Многая літа»

Виконують Петро Семеняк, Віктор Кухарик, Владислав Семенюк, вихованці Волинського обласного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою.

Керівник Антоніна Турик

Ведуча:

Добігло кінця наше Свято.

Ведучий:

Сьогодні ми кажемо: “Всеукраїнський конкурс “Учитель року — 2012” - уже історія.

Ведуча:

Але мине зовсім не багато часу і пролунають слова: “Стартував ХVІІІ Всеукраїнський конкурс “Учитель року — 2013”!

Ведучий:

Отож, щиро дякуємо за увагу!

Ведуча:

До нових зустрічей!

Додати документ в свій блог або на сайт


Схожі:

Сценарій Свята вшанування учасників ІІ (обласного) туру Всеукраїнського конкурсу “Учитель року — 2012” iconРозпорядження голови обласної державної адміністрації від 25. 02. 2010 р. №90 „Про відзначення вчителів учасників другого обласного туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року 2010»,
Про відзначення вчителів учасників другого обласного туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2010», з метою заохочення вчителів,...

Сценарій Свята вшанування учасників ІІ (обласного) туру Всеукраїнського конкурсу “Учитель року — 2012” iconРозпорядження голови Сумської обласної державної адміністрації від 29. 03. 2012 №116-од „Про відзначення вчителів учасників другого обласного туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року 2012»,
Сумської обласної державної адміністрації від 29. 03. 2012 №116-од „Про відзначення вчителів учасників другого обласного туру Всеукраїнського...

Сценарій Свята вшанування учасників ІІ (обласного) туру Всеукраїнського конкурсу “Учитель року — 2012” iconРозпорядження голови Сумської обласної державної адміністрації від 29. 03. 2012 року №116-од «Про відзначення вчителів учасників другого обласного туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2012»,
Сумської обласної державної адміністрації від 29. 03. 2012 року №116-од «Про відзначення вчителів – учасників другого обласного туру...

Сценарій Свята вшанування учасників ІІ (обласного) туру Всеукраїнського конкурсу “Учитель року — 2012” iconНаказ №546 м. Новоукраїнка Про затвердження результатів районного конкурсу «Учитель року-2011» На підставі рішення фахового журі І туру конкурсу «Учитель року», наказую
Затвердити результати І туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року», визначивши переможців та лауреатів конкурсу (додається)

Сценарій Свята вшанування учасників ІІ (обласного) туру Всеукраїнського конкурсу “Учитель року — 2012” iconНаказ №232 Про підсумки проведення ІІ (обласного) туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року 2012»
Волинської облдержадміністрації від 22 листопада 2011 року №611 були проведені районні (міські) та обласний тури всеукраїнського...

Сценарій Свята вшанування учасників ІІ (обласного) туру Всеукраїнського конкурсу “Учитель року — 2012” iconРекомендації щодо проведення Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2013» у номінації «Інформатика» Календар проведення ІІ туру Всеукраїнського конкурсу
Конкурсу (прибуття учасників до коіппо імені Василя Сухомлинського на підставі запрошень оргкомітету)

Сценарій Свята вшанування учасників ІІ (обласного) туру Всеукраїнського конкурсу “Учитель року — 2012” iconРекомендації щодо оформлення матеріалів учасника Всеукраїнського конкурсу «Учитель року» За результатами проведення першого (районного чи міського) туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року»
За результатами проведення першого (районного чи міського) туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року» його переможці (в кожній...

Сценарій Свята вшанування учасників ІІ (обласного) туру Всеукраїнського конкурсу “Учитель року — 2012” iconПідведені підсумки обласного туру Всеукраїнського конкурсу “Учитель року 2012” у номінації «Фізична культура»

Сценарій Свята вшанування учасників ІІ (обласного) туру Всеукраїнського конкурсу “Учитель року — 2012” iconНаказ №537 м. Кіровоград Про проведення у 2013-2014 навчальному році обласного туру всеукраїнського конкурсу " Учитель року-2014"
України від 27 червня 2013 року №2/1-19 «Про підсумки Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2013» та відзначення переможців, лауреатів...

Сценарій Свята вшанування учасників ІІ (обласного) туру Всеукраїнського конкурсу “Учитель року — 2012” iconДодаток 2 до наказу Міністерства освіти і науки України від 25. 02. 11 №198 Порядок проведення третього (заключного) туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року 2011»
Третій (заключний) тур всеукраїнського конкурсу «Учитель року 2011» проводитиметься з 6 по 15 квітня 2011 року

Додайте кнопку на своєму сайті:
Документи


База даних захищена авторським правом ©lit.govuadocs.com.ua 2000-2013
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи