Наказ №581 Про затвердження Положення про проведення обласних комплексних спортивних заходів серед учнівської та студентської молоді Зареєстровано в Головному управлінні юстиції у Сумській області 11 серпня 2011 року за №92/1269 icon

Наказ №581 Про затвердження Положення про проведення обласних комплексних спортивних заходів серед учнівської та студентської молоді Зареєстровано в Головному управлінні юстиції у Сумській області 11 серпня 2011 року за №92/1269
Скачати 70.43 Kb.
НазваНаказ №581 Про затвердження Положення про проведення обласних комплексних спортивних заходів серед учнівської та студентської молоді Зареєстровано в Головному управлінні юстиції у Сумській області 11 серпня 2011 року за №92/1269
Дата конвертації28.04.2013
Розмір70.43 Kb.
ТипНаказ
джерело

Сумська обласна державна адміністрація

УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ І НАУКИ

НАКАЗ
18.07.2011

Суми

№ 581
Про затвердження

Положення про проведення

обласних комплексних

спортивних заходів серед

учнівської та студентської молодіЗареєстровано в Головному управлінні юстиції у Сумській області 11 серпня 2011 року за № 92/1269


На виконання статті 22 Закону України «Про місцеві державні адміністрації» та статті 44 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою залучення учнів і студентів до систематичних занять фізичною культурою і спортом, відповідно до щорічного обласного календарного плану спортивно-масових заходів


НАКАЗУЮ:


1. Затвердити Положення про проведення обласних комплексних спортивних заходів серед учнівської та студентської молоді (додається).


2. Обласному управлінню з фізичного виховання та спорту Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України (Гриценко І.Г.) подати цей наказ на державну реєстрацію до Головного управління юстиції у Сумській області та забезпечити його опублікування у друкованих засобах масової інформації.


3. Наказ набуває чинності з моменту його опублікування у друкованих засобах масової інформації та підлягає оприлюдненню на веб-сайті управління освіти і науки обласної державної адміністрації.


4. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.


Начальник управління

освіти і науки Л.В.Пшенична


ЗАТВЕРДЖЕНО

Наказ управління

освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації

18.07.2011 № 581


Положення

про проведення обласних комплексних спортивних

заходів серед учнівської та студентської молоді


І. Загальне положення

1.1. Комплексні обласні спортивні заходи серед учнівської та студентської молоді проводяться з метою:

широкого впровадження засобів фізичної культури і спорту в активний спосіб життя, забезпечення необхідного обсягу рухової активності учнівської та студентської молоді;

виявлення стану спортивно-масової роботи у навчальних закладах усіх рівнів;

розвитку учнівського і студентського спорту, підвищення навчально-тренувального процесу в спортивних секціях;

сприяння розвитку фізкультурно-оздоровчої роботи серед дітей та молоді з вадами фізичного і розумового розвитку.

1.2. Комплексні обласні спортивні заходи проводяться поетапно:

І етап – масові змагання в класах, навчальних групах, на курсах навчання та на першість навчальних закладів;

ІІ етап – змагання з видів спорту серед навчальних закладів на першість міст та районів;

ІІІ етап – обласні фінальні змагання серед збірних команд районів, міст навчальних закладів, переможців районних та міських змагань.

1.3. Змагання проводяться на спортивних базах навчальних закладів та орендованих в інших осіб.


ІІ. Керівництво проведенням спортивних заходів

2.1. Загальне керівництво проведенням обласних комплексних спортивних заходів здійснює управління освіти і науки обласної державної адміністрації.

2.2. Безпосереднє проведення обласних комплексних спортивних заходів здійснює обласне управління з фізичного виховання та спорту Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України (далі - обласне управління з фізичного виховання та спорту).


ІІІ. Учасники змагань – організації та особи

3.1. У змаганнях з видів спорту за програмами обласних комплексних спортивних заходів беруть участь збірні команди:

районів та міст до складу яких входять учні загальноосвітніх навчальних закладів;

загальноосвітніх навчальних закладів інтернатного типу;

спеціальних загальноосвітніх навчальних закладів;

професійно-технічних навчальних закладів;

вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації;

вищих навчальних закладів ІІІ-IV рівнів акредитації.

3.2. До складу команд-учасниць змагань із видів спорту мають право входити учні та студенти денної форми навчання.


IV. Програми обласних комплексних

спортивних заходів, терміни та умови проведення

4.1. До програми обласних комплексних спортивних заходів включаються види спорту, що визнані в Україні.

4.2. Змагання за програмами обласних комплексних спортивних заходів проводяться протягом кожного навчального року.

4.3. Команди навчальних закладів на змаганнях мають представляти тільки представники, які працюють в навчальних закладах.

4.4. Змагання з видів спорту проводяться за умови участі в них не менше трьох команд.

4.5. Змагання проводяться згідно правил, затверджених спортивними федераціями України.


^ V. Визначення переможців

5.1. Загальнокомандні місця в обласних комплексних спортивних заходах визначаються окремо для кожного типу навчальних закладів.

5.2. Якщо два або більше колективи у комплексному заліку наберуть однакову кількість очок, перевага надається тому, у якого більше перших, других, третіх тощо командних місць.

5.3. Переможці в окремих видах змагань обласних комплексних спортивних заходів визначаються згідно діючих правил змагань з видів спорту та положень про проведення змагань.


VІ. Нагородження переможців

6.1. Навчальні заклади, команди, яких стали переможцями та призерами обласних комплексних спортивних заходів, нагороджуються грамотами, перехідними кубками управління освіти і науки обласної державної адміністрації.

6.2. Навчальні заклади, команди, яких стали переможцями та призерами в окремих змаганнях з видів спорту нагороджуються грамотами обласного управління з фізичного виховання та спорту.


VІІ. Фінансові витрати

7.1. Фінансові витрати на оплату суддівства змагань, медичне обслуговування, нагородження переможців та призерів обласних комплексних спортивних заходів та окремо в кожному виді змагань, відрядження представників обласного управління з фізичного виховання та спорту для організації та проведення змагань за програмою обласних комплексних спортивних заходів здійснює управління освіти і науки обласної державної адміністрації.

7.2. Витрати на відрядження учнів, студентів та представників команд (проїзд, харчування та добові) на обласні змагання здійснюється навчальними закладами та управліннями, відділами освіти районних державних адміністрацій, виконкомів міських рад.


^ VІІІ. Безпека при проведенні обласних

комплексних спортивних заходів

8.1. Відповідно до пункту 9 Положення про порядок підготовки спортивних споруд та інших спеціально відведених місць для проведення масових спортивних та фізкультурно-видовищних заходів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 18 грудня 1998 року № 2025, з метою координації діяльності щодо проведення заходів, забезпечення безпеки учасників і глядачів організаторами заходів утворюються робочі комісії, до складу яких включаються відповідні фахівці, представники від організаторів заходу, власників спортивної споруди, інших зацікавлених установ і організацій.

8.2. Робочі комісії не менше ніж за 4 години до початку змагань складають протокол про можливість проведення заходу, який засвідчують представник обласного управління з фізичного виховання та спорту, власник спортивної споруди, керівник спортивної споруди, головний суддя заходу (форма протоколу додається).

8.3. Протокол є обов’язковим документом, що додається до звіту головної суддівської колегії.

Невиконання вимог передбачених цим розділом тягне за собою відповідальність, передбачену законодавством України.


ІХ. Заявки

9.1. Попередні заявки на участь в обласних комплексних спортивних заходах у письмовій формі, завірені керівником навчального закладу, подаються до обласного управління з фізичного виховання та спорту щороку до 10 жовтня.

9.2. Іменні заявки, завірені керівником навчального закладу (установи), представником команди, медичною установою, подаються в день проведення змагань на засідання суддівської колегії.


В.о. начальника обласного управління

з фізичного виховання та спорту М.В.Серебрянський


Додаток

до пункту 8.2. розділу VIII Положення про проведення обласних комплексних

спортивних заходів серед учнівської та студентської молоді
^

Форма
ПРОТОКОЛ


про можливість проведення

_____________________________________________________________________

(назва змагань, інших спортивних заходів і терміни їх проведення)

_________________________________________________________________


(назва спортивної споруди, її місце знаходження)

Протокол складений представником обласного управління з фізичного виховання та спорту Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України __________________________________________________, головним суддею змагань з ______________________________________ серед __________________________________________________________________,

медичним працівником, обслуговуючим змагання (захід) _____________________ __________________________________________________________________, керівником спортивної споруди __________________________________________, __________________________________________________________________________________________________________________________________________ (інші фахівці)

у тому, що ця спортивна споруда ________________________________________

________________________________________________________________________________________________ (зазначається стан спортивної споруди, дотримання технічних, санітарних норми та правила, правил безпеки

___________________________________________________________________________________________________учасників і глядачів, відповідність вимогам правил проведення змагань тощо і можливість проведення на цій

___________________________________________________________________________________________________спортивній споруді заходу)

Недоліки та зауваження:________________________________________________


Представник обласного

управління ФВС ___________ __________________

(П.І.Б.)

Керівник спортивної споруди ___________ __________________

(П.І.Б.)

Головний суддя ___________ __________________

(П.І.Б.)

Медпрацівник ___________ __________________

(П.І.Б.)

___________ __________________

(П.І.Б.)

___________ __________________

(П.І.Б.)

Додати документ в свій блог або на сайт


Схожі:

Наказ №581 Про затвердження Положення про проведення обласних комплексних спортивних заходів серед учнівської та студентської молоді Зареєстровано в Головному управлінні юстиції у Сумській області 11 серпня 2011 року за №92/1269 iconНаказ №596-од про затвердження положень про проведення обласних комплексних заходів серед учнівської та студентської молоді Зареєстровано в Головному управлінні юстиції у Сумській області 19 вересня 2012 року за №63/1380
Про затвердження положень про проведення обласних комплексних заходів серед учнівської та студентської молоді

Наказ №581 Про затвердження Положення про проведення обласних комплексних спортивних заходів серед учнівської та студентської молоді Зареєстровано в Головному управлінні юстиції у Сумській області 11 серпня 2011 року за №92/1269 iconНаказ №763-од про внесення змін до положень про проведення обласних комплексних заходів серед учнівської та студентської молоді Зареєстровано в Головному управлінні юстиції у Сумській області 25 жовтня 2012 за №70/1387
Відповідно до статті 5 Закону України "Про загальну середню освіту", статті 41 Закону України "Про вищу освіту", з метою приведення...

Наказ №581 Про затвердження Положення про проведення обласних комплексних спортивних заходів серед учнівської та студентської молоді Зареєстровано в Головному управлінні юстиції у Сумській області 11 серпня 2011 року за №92/1269 iconНаказ №146-од про внесення змін до наказу управління культури І туризму Сумської обласної державної адміністрації від 31. 10. 2008 №141 Зареєстровано в Головному управлінні юстиції у Сумській області 07. 09. 2012 за №61/1378
Зареєстровано в Головному управлінні юстиції у Сумській області 07. 09. 2012 за №61/1378

Наказ №581 Про затвердження Положення про проведення обласних комплексних спортивних заходів серед учнівської та студентської молоді Зареєстровано в Головному управлінні юстиції у Сумській області 11 серпня 2011 року за №92/1269 iconНаказ №112-од про Відкритий обласний фестиваль народної творчості «Дивограй» Зареєстровано в Головному управлінні юстиції у Сумській області 25. 06. 2012 за №54/1371
Зареєстровано в Головному управлінні юстиції у Сумській області 25. 06. 2012 за №54/1371

Наказ №581 Про затвердження Положення про проведення обласних комплексних спортивних заходів серед учнівської та студентської молоді Зареєстровано в Головному управлінні юстиції у Сумській області 11 серпня 2011 року за №92/1269 iconНаказ №89 Зареєстровано в Головному управлінні юстиції у сумській області 13 лютого 2012 року 13 лютого 2012 року за №11/1328
Про затвердження Положення про проведення Всеукраїнського конкурсу на кращий Інтернет-сайт дошкільного навчального закладу в Сумській...

Наказ №581 Про затвердження Положення про проведення обласних комплексних спортивних заходів серед учнівської та студентської молоді Зареєстровано в Головному управлінні юстиції у Сумській області 11 серпня 2011 року за №92/1269 iconНаказ №29 Зареєстровано в Головному управлінні юстиції у Сумській області 26 січня 2011 року За №5/1182 Про затвердження Положень
Міністрів України від 25 грудня 2002 року №1947

Наказ №581 Про затвердження Положення про проведення обласних комплексних спортивних заходів серед учнівської та студентської молоді Зареєстровано в Головному управлінні юстиції у Сумській області 11 серпня 2011 року за №92/1269 iconНаказ №437 Зареєстровано в Головному управлінні юстиції у Сумській області 19 серпня 2011 року за №93/1270 Про затвердження Порядку складання та подання запитів на публічну інформацію в Сумській митниці
Затвердити Порядок складання та подання запитів на публічну інформацію в Сумській митниці, що додається

Наказ №581 Про затвердження Положення про проведення обласних комплексних спортивних заходів серед учнівської та студентської молоді Зареєстровано в Головному управлінні юстиції у Сумській області 11 серпня 2011 року за №92/1269 iconНаказ №21 Про затвердження Порядку Зареєстровано в Головному складання та подання запитів на управлінні юстиції у Сумській публічну інформацію в управлінні області
Завідувачу сектору бухгалтерського обліку, моніторингу і аналізу діяльності підприємств-головному бухгалтеру Зінковській О. П

Наказ №581 Про затвердження Положення про проведення обласних комплексних спортивних заходів серед учнівської та студентської молоді Зареєстровано в Головному управлінні юстиції у Сумській області 11 серпня 2011 року за №92/1269 iconНаказ №173/264 Зареєстровано в Головному управлінні юстиції у Кіровоградській області 22. 06. 2011 за №30/1576 Про затвердження Порядку взаємодії управління мнс україни в Кіровоградській області з Кіровоградською митницею
Зареєстровано в Головному управлінні юстиції у Кіровоградській області 22. 06. 2011 за №30/1576

Наказ №581 Про затвердження Положення про проведення обласних комплексних спортивних заходів серед учнівської та студентської молоді Зареєстровано в Головному управлінні юстиції у Сумській області 11 серпня 2011 року за №92/1269 iconНаказ №155/24 Зареєстровано в Головному управлінні юстиції у Кіровоградській області 22. 06. 2011 за №28/1574 Про затвердження Порядку взаємодії управління мнс
Зареєстровано в Головному управлінні юстиції у Кіровоградській області 22. 06. 2011 за №28/1574

Додайте кнопку на своєму сайті:
Документи


База даних захищена авторським правом ©lit.govuadocs.com.ua 2000-2013
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи