Наказ №112-од про Відкритий обласний фестиваль народної творчості «Дивограй» Зареєстровано в Головному управлінні юстиції у Сумській області 25. 06. 2012 за №54/1371 icon

Наказ №112-од про Відкритий обласний фестиваль народної творчості «Дивограй» Зареєстровано в Головному управлінні юстиції у Сумській області 25. 06. 2012 за №54/1371
Скачати 59.09 Kb.
НазваНаказ №112-од про Відкритий обласний фестиваль народної творчості «Дивограй» Зареєстровано в Головному управлінні юстиції у Сумській області 25. 06. 2012 за №54/1371
Дата конвертації28.04.2013
Розмір59.09 Kb.
ТипНаказ
джерело
Міністерство культури України


УПРАВЛIННЯ КУЛЬТУРИ І ТУРИЗМУ

СУМСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМIНIСТРАЦIЇ

НАКАЗ


20.06. 2012 м. Суми № 112-ОД


Про Відкритий обласний фестиваль народної творчості «Дивограй»
Зареєстровано в Головному управлінні юстиції у Сумській області 25.06.2012 за № 54/1371Відповідно до статей 3, 12 Закону України «Про культуру», пункту 13 частини першої статті 44 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою популяризації та збереження надбань української культури, розвитку аматорського мистецтва та збереження фольклорної спадщини,-


НАКАЗУЮ:


1. Започаткувати Відкритий обласний фестиваль народної творчості «Дивограй»


2. Затвердити Положення про Відкритий обласний фестиваль народної творчості «Дивограй» (додається).


3. Провідному юристу групи технічного контролю та охорони праці при управлінні культури і туризму Сумської обласної державної адміністрації – Клочку Олександру Олександровичу забезпечити подання на державну реєстрацію цього наказу до Головного управління юстиції у Сумській області.


4. Цей наказ набирає чинності з дня його опублікування в друкованих засобах масової інформації загальнообласної сфери розповсюдження.


5. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника начальника – начальника відділу культурно-мистецької роботи і туризму Сумської обласної державної адміністрації Ніконову Л.О.


^ Начальник управління О.П.МельникЗАТВЕРДЖЕНО

Наказ управління культури і туризму Сумської обласної державної адміністрації

20.06. 2012 № 112-ОДПоложення

про Відкритий обласний фестиваль народної творчості «Дивограй»


1. Загальні положення


1.1. Відкритий обласний фестиваль народної творчості «Дивограй» (далі - Фестиваль) започаткований управлінням культури і туризму Сумської обласної державної адміністрації, Роменською районною державною адміністрацією та Роменською районною радою (далі - Засновник).


1.2. Організаторами Фестивалю є управління культури і туризму Сумської обласної державної адміністрації, комунальний заклад Сумської обласної ради - Сумський обласний науково-методичний центр культури і мистецтв та відділ культури і туризму Роменської районної державної адміністрації (далі - Організатори).


^ 2. Мета та завдання Фестивалю


2.1. Головною метою Фестивалю є популяризація та збереження надбань української культури, розвитку аматорського мистецтва та збереження фольклорної спадщини, розширення культурних зв'язків, виявлення та підтримки обдарованої творчої молоді.


2.2. Завдання Фестивалю:


2.2.1. Залучення широких верств населення, передусім дітей та молоді до аматорської творчості.


2.2.2. Популяризація та розвиток жанрів народної творчості: вокально-хорового, музично-інструментального, театрального, хореографічного, фольклору та ін., підвищення професійної майстерності аматорських творчих колективів та окремих виконавців.


2.2.3. Підвищення ролі аматорського мистецтва у формуванні світогляду та естетичних смаків населення, передусім молодого покоління.


2.2.4. Розширення культурних, інформативних зв’язків між представниками культурно-мистецької громадськості – митцями, аматорами, працівниками закладів культури, творчими спілками, національно-культурними товариствами Сумської області та інших регіонів України.


2.2.5. Залучення спонсорів і меценатів до підтримки колективів та окремих аматорів народної творчості.


2.2.6. Всебічний розвиток і поширення української мови у всіх сферах суспільного життя.


^ 3. Підготовка та порядок проведення Фестивалю


3.1. Фестиваль проводиться в рамках Всеукраїнського козацького свята «Калнишева рада» у с. Пустовійтівка Роменського району.


3.2. Строки проведення Фестивалю визначає Організатор.


3.3. У разі потреби за поданням Організатора, управління культури і туризму Сумської обласної державної адміністрації може в установленому порядку вносити зміни до Положення про Відкритий обласний фестиваль народної творчості «Дивограй» (далі – Положення).


3.4. Для участі у Фестивалі колективи та окремі аматори (далі - Учасники) подають анкету - заявку та письмову згоду на обробку персональних даних (відповідно до чинного законодавства) встановленого Організатором зразка (додається).


3.5. Анкета - заявка на участь у Фестивалі надсилається за адресою: комунальний заклад Сумської обласної ради - Сумський обласний науково-методичний центр культури і мистецтв, вулиця Петропавлівська, 49, місто Суми, 40000 з поміткою «На фестиваль «Дивограй». Телефони для довідок: у місті Суми (0542) 222-731, 220-414, E-mail: sumy-cnt@mail.ru.

^ 4. Умови проведення Фестивалю


4.1. У Фестивалі можуть брати участь аматорські художні колективи, окремі аматори Сумщини, інших регіонів України, незалежно від їх національності і громадянства, які представляють вокально-хорове, хореографічне, музично-інструментальне, театральне мистецтво, фольклор, інші види і жанри народної творчості.


4.2. Учасники представляють два – три різнохарактерні твори, один з яких героїко-патріотичної тематики.


4.3. Виступи проходять публічно, наживо, без музичного супроводу, з власним супроводом, у супроводі концертмейстера, інструментальної групи, фонограми, записаної на «СD».


4.4. Черговість виступів визначає Організатор.


4.5. Тривалість виступу Учасників: окремих аматорів – до 7 хвилин, колективів - до 10 хвилин.


^ 5. Нагородження учасників Фестивалю


5.1. Всі Учасники нагороджуються дипломами Учасника та пам’ятними сувенірами.


5.2. Учасники, нагороджені дипломами та пам’ятними сувенірами, повинні подати Організатору копію паспорта та копію документа, що засвідчує реєстрацію у Державному реєстрі фізичних осіб – платників податків та інших обов’язкових платежів та згоду на збір та обробку персональних даних відповідно до чинного законодавства; для неповнолітніх – копію свідоцтва про народження разом з вищеперерахованими документами одного з батьків та згоду на збір та обробку персональних даних відповідно до чинного законодавства.


^ 6. Фінансові умови Фестивалю


6.1. Фестиваль є некомерційним заходом, вступний внесок не передбачений.


6.2. Витрати на відрядження Учасників Фестивалю (проїзд, проживання, харчування) несуть відряджуючі організації, безпосередньо Учасники, їх батьки чи спонсори.


6.3. Кошторис Фестивалю складається, затверджується та виконується Організаторами.


6.4. Фінансування Фестивалю здійснюється за рахунок:


6.4.1. Коштів відповідних місцевих бюджетів.


6.4.2. Інших джерел та надходжень, не заборонених чинним законодавством України (спонсорських коштів, внесків підприємств, організацій, доброчинних внесків окремих осіб тощо).


Заступник начальника – начальник

відділу культурно-мистецької роботи

і туризму Л.О.Ніконова


ДОДАТОК

До п.3.4. Положення про Відкритий обласний фестиваль народної творчості «Дивограй»


Анкета-заявка

на участь у Відкритому обласному фестивалі народної творчості «Дивограй»

Повна назва гурту та рік створення або прізвище, ім’я, по батькові окремого виконавця ___________________________________________________________


________________________________________________________________________________________________________________________________________

____________________________________________________________________

При якому закладі працює гурт, окремий виконавець, вказати поштову адресу, телефон_____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Дані про керівника (прізвище, ім’я, по батькові) ____________________________________________________________________

____________________________________________________________________

Коротка творча характеристика (резюме)

___________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Програма виступу

1. ____________________________________________________________________

____________________________________________________________________

2. ____________________________________________________________________

____________________________________________________________________

3. ____________________________________________________________________

____________________________________________________________________


З Положенням про Фестиваль ознайомлений _____________________________

(підпис керівника колективу або окремого виконавця)

«____» ______________201__ р.

Додати документ в свій блог або на сайт


Схожі:

Наказ №112-од про Відкритий обласний фестиваль народної творчості «Дивограй» Зареєстровано в Головному управлінні юстиції у Сумській області 25. 06. 2012 за №54/1371 iconПоложення про обласний пісенний дитячий фестиваль-конкурс виконавців народної пісні «Чарівні джерела» (додається)
Зареєстровано в Головному управлінні юстиції у Сумській області від 27. 01. 2011 за №7/1184

Наказ №112-од про Відкритий обласний фестиваль народної творчості «Дивограй» Зареєстровано в Головному управлінні юстиції у Сумській області 25. 06. 2012 за №54/1371 iconНаказ №146-од про внесення змін до наказу управління культури І туризму Сумської обласної державної адміністрації від 31. 10. 2008 №141 Зареєстровано в Головному управлінні юстиції у Сумській області 07. 09. 2012 за №61/1378
Зареєстровано в Головному управлінні юстиції у Сумській області 07. 09. 2012 за №61/1378

Наказ №112-од про Відкритий обласний фестиваль народної творчості «Дивограй» Зареєстровано в Головному управлінні юстиції у Сумській області 25. 06. 2012 за №54/1371 iconНаказ №581 Про затвердження Положення про проведення обласних комплексних спортивних заходів серед учнівської та студентської молоді Зареєстровано в Головному управлінні юстиції у Сумській області 11 серпня 2011 року за №92/1269
Зареєстровано в Головному управлінні юстиції у Сумській області 11 серпня 2011 року за №92/1269

Наказ №112-од про Відкритий обласний фестиваль народної творчості «Дивограй» Зареєстровано в Головному управлінні юстиції у Сумській області 25. 06. 2012 за №54/1371 iconНаказ №9-од про затвердження Порядку
Зареєстровано в Головному управлінні юстиції у Сумській області від 20. 02. 2012 за №12/1329

Наказ №112-од про Відкритий обласний фестиваль народної творчості «Дивограй» Зареєстровано в Головному управлінні юстиції у Сумській області 25. 06. 2012 за №54/1371 iconНаказ №21 Про затвердження Порядку Зареєстровано в Головному складання та подання запитів на управлінні юстиції у Сумській публічну інформацію в управлінні області
Завідувачу сектору бухгалтерського обліку, моніторингу і аналізу діяльності підприємств-головному бухгалтеру Зінковській О. П

Наказ №112-од про Відкритий обласний фестиваль народної творчості «Дивограй» Зареєстровано в Головному управлінні юстиції у Сумській області 25. 06. 2012 за №54/1371 iconНаказ №173/264 Зареєстровано в Головному управлінні юстиції у Кіровоградській області 22. 06. 2011 за №30/1576 Про затвердження Порядку взаємодії управління мнс україни в Кіровоградській області з Кіровоградською митницею
Зареєстровано в Головному управлінні юстиції у Кіровоградській області 22. 06. 2011 за №30/1576

Наказ №112-од про Відкритий обласний фестиваль народної творчості «Дивограй» Зареєстровано в Головному управлінні юстиції у Сумській області 25. 06. 2012 за №54/1371 iconНаказ №155/24 Зареєстровано в Головному управлінні юстиції у Кіровоградській області 22. 06. 2011 за №28/1574 Про затвердження Порядку взаємодії управління мнс
Зареєстровано в Головному управлінні юстиції у Кіровоградській області 22. 06. 2011 за №28/1574

Наказ №112-од про Відкритий обласний фестиваль народної творчості «Дивограй» Зареєстровано в Головному управлінні юстиції у Сумській області 25. 06. 2012 за №54/1371 iconНаказ №89 Зареєстровано в Головному управлінні юстиції у сумській області 13 лютого 2012 року 13 лютого 2012 року за №11/1328
Про затвердження Положення про проведення Всеукраїнського конкурсу на кращий Інтернет-сайт дошкільного навчального закладу в Сумській...

Наказ №112-од про Відкритий обласний фестиваль народної творчості «Дивограй» Зареєстровано в Головному управлінні юстиції у Сумській області 25. 06. 2012 за №54/1371 iconЗареєстровано в Головному управлінні юстиції у Сумській області
Наказ начальника управління капітального будівництва Сумської обласної державної адміністрації

Наказ №112-од про Відкритий обласний фестиваль народної творчості «Дивограй» Зареєстровано в Головному управлінні юстиції у Сумській області 25. 06. 2012 за №54/1371 iconНаказ №147/458 п зареєстровано в Головному управлінні юстиції у Кіровоградській області 22. 06. 2011 за №27/1573 ро затвердження Порядку взаємодії управління
Зареєстровано в Головному управлінні юстиції у Кіровоградській області 22. 06. 2011 за №27/1573

Додайте кнопку на своєму сайті:
Документи


База даних захищена авторським правом ©lit.govuadocs.com.ua 2000-2013
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи