Сценарій розвитку подій простий, як завжди. Мер Херсона В. Сальдо та його команда у міськвиконкомі та депутатському корпусі міськради все роблять, щоб олігархи із м. Донецьва «надурняк» icon

Сценарій розвитку подій простий, як завжди. Мер Херсона В. Сальдо та його команда у міськвиконкомі та депутатському корпусі міськради все роблять, щоб олігархи із м. Донецьва «надурняк»
Скачати 62.81 Kb.
НазваСценарій розвитку подій простий, як завжди. Мер Херсона В. Сальдо та його команда у міськвиконкомі та депутатському корпусі міськради все роблять, щоб олігархи із м. Донецьва «надурняк»
Дата конвертації04.12.2012
Розмір62.81 Kb.
ТипСценарій
джерело

ПРОФАНАЦІЯ ЗАХИСТУ ДУБОВОГО ГАЮ


Інакше, як фальшивим рухом на захист прав херсонців мати неушкодженим Дубовий гай біля Автовокзалу, не назвеш подальші дії тих, хто організував та провів громадські слухання 15 червня у приміщенні актової зали Суворовської районної ради. Багато їх учасників досі плюються від ганьби, яку створила екс-заступник голови Херсонської облдержадміністрації Лариса Оленківська та її команда, так званої ініціативної групи по захисту Дубового гаю. Не зрозуміла для багатьох бузхитросних херсонців і поведінка А.Ревтова, І.Безердяна, А.Беліченко, які позиціонували себе активними захисниками збереження Дубового гаю, але на ділі юридично не закріпили вимоги, які є однозначними дл явлади. Нижче все стане зрозумілим.

Сценарій розвитку подій простий, як завжди. Мер Херсона В.Сальдо та його команда у міськвиконкомі та депутатському корпусі міськради все роблять, щоб олігархи із м.Донецьва «надурняк» отримали 5 га найціннішої землі в трикутнику поміж Миколаївським шосе, вул.Будьоного та Автовокзалом. Приховуванням питання під необхідність виконання судового рішення одного із судів м.Донецька, в Херсонській міськраді протягується проект рішення про надання згоди на розробку документації для погодження проекту на торгівельно-розважальний комплекс «Амстор». Громадськість обурюється діями мера В.Сальдо та його команди. До акцій протесту залучаються небайдужі херсонці, прояв ляють радикальну активіність окремі депутати міської ради.

Але в якійсь момент протестний рух стає якимсь млявим та незрозумілим своєю логікою. Бо ті, хто живе на грандові гроші і ніколи не псує стосунки із владою, стали затято монополізовувати протестний рух, блокуючи в інформаційному полі дії та ініціативи багатьох активістів та депутатів.

Так завжди буває, коли вкрай зацікавлена в досягненні своєї мети влада знаходить спільну мову з непринциповими протестувальниками. Щоб зрозуміліше було, що обурює нормальних і послідовних людей, наведемо зміст «Резолюції громадських слухань» від 15.06.2010 року, виготовлену пані Л.Оленківською та її командою.

^ РЕЗОЛЮЦІЯ ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ»:

«1. Депутати Херсонської міської ради повинні скасувати своє рішення № 1305 від 13.10.2009 «Про виконання постанови Ворошиловського районного суду м. Донецька»;

2. Створити робочу групу з представників міськвиконкому та громадськості для проведення інвентаризації дерев парку, виділення його земель в натурі, розробки концепції розвитку парку.

3. Зазначені пропозиції розглянути згідно закону про «Місцеве самоврядування в Україні» на найближчій сесії Херсонської міської ради 25 червня 2010 року.

4. Вимагати Звіту міського голови в липні – серпні 2010 року згідно Закону України про місцеве самоврядування. в тому числі, і стосовно стану інвентаризації парків та скверів.

5. Вимагати заслухати на сесії міської ради забудовників , які отримали землі на території зеленої зони, щодо їх участі в благоустрої мікрорайонів.

Проголосували:

^ ЗА – 301; ПРОТИ – 18; УТРИМАЛОСЬ – 0

Всього брало участь у голосуванні – 319»

Не дивуйтеся, це не жарт, а дійсно документ, поширений організаторами проведення громадських слухань. Це пік, апофеоз «революції» по захисту дубків. Виходить, що налякали «їжака» - херсонську владу, голими сідницями. В змісті документу нема навіть вимоги про скасування рішення міськради про виконання Ворошиловського райсуду м.Донецька. Слова п.1 «депутати повинні» застосовано із занадто глибоким дипломатичним змістом, що ні до чого їх не зобов’язує. У наступних трьох пунктах мова йде про інвентаризацію (підрахунок) дерев на спірній земельній ділянці та звіту міського голови про стан інвентаризації (підрахунку) невідомо яких парків та скверів. А останній пункт взагалі божевільно сміхотворний, який вимагає невідомо кого заслухати на невідомо якій сесії невідомо якої міськради щодо участі в благоустрої невідомо яких мікрорайонів.

На слуханнях виступили представники влади: виконуючий обов’язки начальника Державного управління охорони довкілля в Херсонської області В.Н. ЯВОРСКИЙ, який зірвав аплодисменти заявою про скасування підпису Управління екології на погоджувальних документах «Амстору». Хоча тут же сказав, що якщо розташування будівель на місці парку «Ювілейний» буде змінено, то і він може надати погодження на будівництво там торгівельно-розважального центру. Виступила на слуханнях і заступник начальника управління архітектури Херсонського міськвиконкому Л.В. МОЇСЄЄВА-ПОКРИШЕВА, яка сказала, що в принципі зараз нема проблем з будівництвом «Амстором» торгівельно-розважального комплексу, так як забудовувати він буде лише так звані пустирі, де не суцільні, а рідкі насадження дерев.

Представників фірми-забудовника «Амстор» на заході не було.

Як один із організаторів заходу, екс-заступник губернатора Лариса Оленківська пильно слідкувала, щоб не пройшла пропозиція депутата С.Кириченка. Фактично за її участю та її партнерів не було дотримано необхідну формальність слухань, як кінцеве голосування остаточної редакції тексту резолюції слухань. Ця резолюція на слуханнях не голосувалася! Іі написали потім, як хотіли окремі особи. Таким чином, більше довіряти людям, які організовували слухання та писали резолюцію – не можна!

Посміховисько! В змісті резолюції не міститься ніяких вимог до влади! Чому? А тому що, по-перше, громадські слухання робили люди, які багато років живуть на грандову, грошову підтримку із-за кордону. По-друге, організатори і керівники громадських слухань не є того походження, щоб проявити хоч якийсь патріотизм у своїх діях.

Лише тільки скасування рішення Херсонської міської ради щодо виконання рішення Ворошиловського суду м.Донецька нічого не дає, що пропонує А.Беліченко, бо зразу міськрада може прийняти ще гірше рішення, наприклад про виділення 8-ми чи 10-ти гектарів!. А ось на додаток до рішення про скасування минулорічного рішеннй, ще й прийняття такого рішення, яке б створювало незворотні наслідки – це було б ефективно! П’ята колона влади у Херсоні дуже велика та ретельно замаскована! Навіть в так званому протестному русі «на захист від влади…влади».

Мера Херсона треба не просити, як правильно каже Сергій Кириченко, а садити до в’язниці. До речі, перелік злочинів, які скоєно В.Сальдо, але за які його не притягнуто до відповідальності, профспілка «Народний контроль» та депутат міськради С.Кириченко вже багаторазово оприлюднювали. За те, що В.Сальдо на волі і не притягнутий за кримінальні правопорушення, несе відповідальність правляча політична сила в особі Партії регіонів та її політичні лідери, яким і особисто С.Кириченко, і багато херсонців направляли безліч фактів та документів.

Все краще пізнається в порівнянні, особливо коли читаєшь пропозиції, які зачитав на слуханнях 15.06.10 р. депутат С.Кириченко.


^ ПРОЕКТ С. КИРИЧЕНКА. РЕЗОЛЮЦІЯ ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ:

1) Херсонській міській раді забезпечити збереження парку «Ювілейного», створеного рішенням виконкому Комсомольської районної ради №266 від 17.10.1967 року, та затвердженого рішеннями виконкому Херсонської міської ради №532 від 26.09.1973 р., №42/1 від 04.01.1977 р., №664/14 від 19.07.1977 р., №284 від 20.10.1992 р., та не допустити зміни цільового призначення земель під ним та виділення земельних ділянок на його території іншим суб’єктам під діяльність, несумісну з цільовим призначенням парків та земель рекреаційного призначення.

2) Просити депутатів Херсонської міської ради забезпечити першочерговий розгляд двох проектів рішень, внесених депутатами А.М.Беліченко та С.О.Кириченко, включивши проект депутата Беліченко А.М. в першу п’ятірку питань порядку денного та перенісши питання №51 з проекту порядку денного сесії (проект депутата С.Кириченко) також у першу п’ятірку питань порядку денного.

3) Підтримати проекти депутатів Херсонської міської ради Беліченко А.М. «Про скасування рішення ХХХІ сесії Херсонської міської ради V-го скликання від 13.10.2009 р. №1305 та Кириченко С.О. «Про віднесення земельної ділянки під парком «Ювілейний» до категорії земель рекреаційного призначення» і просити депутатів Херсонської міської ради завтердити ці проекти, як рішення міської ради.

Своїм проектом рішення міськради С.Кириченко запропонував узаконити статус парку «Ювілейний», надавши земельній ділянці під ним статус земель рекреаційного призначення. Таким чином настали б позитівні для херсонців незворотні наслідки, за яких подальше відведення земель іншим особам для інших цілей, ніж парк, стало б вже неможливим для влади. Але сірий кардінал слухань Лариса Оленківська ледь стримувалась, коли С.Кириченко оголошував свою пропозицію. Вона категорично проти надання землям під парком статусу рекреаційного прзначення. Тепер вже на диво для всіх Л.Оленківська і її команда так званого «захисту дубків», відстоює ту ж позицію, що і херсонський міський голова В.Сальдо. вона наполягає на збереженні статусу санітарно-захисної зони для земель під парком. І саме це ж на руку усім тим, хто хоче набути ці землі та нажитися на цій афері. І саме завдяки статусу санітарно-захисної зони, згідно до підпункту 5.10 Державних санітарних правил планування та забудови населених пунктів, затверджених Наказом Міністерства охорони здоров’я України, у санітарно-захисних зонах не можна допускати розміщення:

- гуртожитків, готелів, будинків для приїзжих, загальноосвітніх шкіл, спортивних споруд, садів, парків, садівницьких товариств тощо». Саме цього хотіла і досягла пані Л.Оленківська та її команда «захисників дубків»! І не треба нікого дурити! Посієшь вчинок, пожнешь долю! По плодах їх пізнаєте їх!

Не дивлячись на всю брехню, наклепи на нього, депутат міської ради С.Кириченко чи не найпослідовніше веде боротьбу за прийняття сесією міської ради найнеобхіднішого херсонцям рішення. То ж і підтримайте його, херсонці! Прийдіть вранці 26-го червня о 9.00 годині під стіни міськради по пр.Ушакова, 37 та висловіть свою вимогу щодо перенесення питання розгляду його проекту рішення щодо парку «Ювілейний» під дубовим гаєм з останнього на перші питання і прийняття його міськрадою..

Микола Кропотов

Додати документ в свій блог або на сайт


Схожі:

Сценарій розвитку подій простий, як завжди. Мер Херсона В. Сальдо та його команда у міськвиконкомі та депутатському корпусі міськради все роблять, щоб олігархи із м. Донецьва «надурняк» icon«тепла не буде!» (сказав В. Сальдо)
Команда діючого мера надрукувала в місцевих газетах перелік будинків, яким припинено централізовану подачу тепла. Це означає, що...

Сценарій розвитку подій простий, як завжди. Мер Херсона В. Сальдо та його команда у міськвиконкомі та депутатському корпусі міськради все роблять, щоб олігархи із м. Донецьва «надурняк» iconМрії нашої «Мрії»
Чи завжди мрії збуваються? Коли вони збуваються? Напевно тоді, коли дуже хочеш, щоб бажане стало дійсністю. Але тільки хотіти, як...

Сценарій розвитку подій простий, як завжди. Мер Херсона В. Сальдо та його команда у міськвиконкомі та депутатському корпусі міськради все роблять, щоб олігархи із м. Донецьва «надурняк» iconМіський голова В. В. Сальдо
Про погодження проекту середньострокової Програми комплексного розвитку та підвищення конкурентоспроможності економіки м. Херсона...

Сценарій розвитку подій простий, як завжди. Мер Херсона В. Сальдо та його команда у міськвиконкомі та депутатському корпусі міськради все роблять, щоб олігархи із м. Донецьва «надурняк» iconСценарій свята закінчення навчального року
Вітаємо вас з святом : святом терпіння, упорства, праці. Бо все це було потрібне всім І дітям, І вчителям, І батькам,- для того,...

Сценарій розвитку подій простий, як завжди. Мер Херсона В. Сальдо та його команда у міськвиконкомі та депутатському корпусі міськради все роблять, щоб олігархи із м. Донецьва «надурняк» iconМіський голова В. В. Сальдо
Про погодження проекту рішення міської ради “Про програму економічного і соціального розвитку м. Херсона на 2012 рік”

Сценарій розвитку подій простий, як завжди. Мер Херсона В. Сальдо та його команда у міськвиконкомі та депутатському корпусі міськради все роблять, щоб олігархи із м. Донецьва «надурняк» icon-
Я хотів би все показати й про це розповісти, та воно численніше, щоб можна його розповісти

Сценарій розвитку подій простий, як завжди. Мер Херсона В. Сальдо та його команда у міськвиконкомі та депутатському корпусі міськради все роблять, щоб олігархи із м. Донецьва «надурняк» iconСценарій Свято Великодня для середньої та старшої групи
Мати-Природа: Добридень вам,діти мої!Все, все, що є на землі—творіння моє. Я—Мати-Природа,люблю все прекрасне

Сценарій розвитку подій простий, як завжди. Мер Херсона В. Сальдо та його команда у міськвиконкомі та депутатському корпусі міськради все роблять, щоб олігархи із м. Донецьва «надурняк» iconБудь завжди помітним! Бережи своє життя! Найважливіші дорожні знаки означають
Дорога до школи завжди є справжньою пригодою, але інколи вона може містити небезпеку, про яку ти маєш знати для того, щоб бути у...

Сценарій розвитку подій простий, як завжди. Мер Херсона В. Сальдо та його команда у міськвиконкомі та депутатському корпусі міськради все роблять, щоб олігархи із м. Донецьва «надурняк» iconХолодні оселі херсонців – результат бездіяльності міської влади
Міський голова В. Сальдо намагався обмежитись наданням інформації, з якої зовсім неможливо було з’ясувати основні причини: чому мерзнуть...

Сценарій розвитку подій простий, як завжди. Мер Херсона В. Сальдо та його команда у міськвиконкомі та депутатському корпусі міськради все роблять, щоб олігархи із м. Донецьва «надурняк» iconУрок 9 (Всесвітня історія 7 клас) Тема: Узагальнення знань за темою «Народження середньовічного світу, особливості його розвитку»
Етичних знань дат, фактів, подій, понять та їх розуміння й використання; перевірити рівень набутих умінь і сформованих навичок роботи...

Додайте кнопку на своєму сайті:
Документи


База даних захищена авторським правом ©lit.govuadocs.com.ua 2000-2013
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи