Програма збереження та розвитку державотворчої нації народу україни icon

Програма збереження та розвитку державотворчої нації народу україни
Скачати 247.66 Kb.
НазваПрограма збереження та розвитку державотворчої нації народу україни
Дата конвертації25.11.2012
Розмір247.66 Kb.
ТипПрограма
джерело

ПРОГРАМА

ЗБЕРЕЖЕННЯ ТА РОЗВИТКУ ДЕРЖАВОТВОРЧОЇ

НАЦІЇ НАРОДУ УКРАЇНИ

(профспілка "Народний контроль", затверджено в листопаді 2008 р., м. Херсон)


 • Минуло вже немало часу існування нашої молодої суверенної держави Україна. На початку цього шляху ми, наші батьки і матері, старші брати і сестри сподівалися на короткий шлях побудови ще більш процвітаючої та прогресивної держави. Для цього були всі передумови: виробнича і технологічна міць, працьовитий і високоосвічений народ, родючі землі, безліч корисних копалин, сприятливий клімат. Однак, на самому початку шляху свої злочинні плани реалізували ті, хто не раз це робив в інших державах. Наш народ не зміг на початку 90-х років швидко виділити зі свого середовища тих лідерів, які б вже виробили протиотруту ретельно виваженим та відпрацьованим планам втягування в кабалу і зубожіння багатомільонного народу. Їх завдання: відібрати всю власність, насадити корупційне законодавство і владу, довести до деградації населення, посіяти розбрат і конфлікти між різними націями, народностями, етнічними і релігійними групами, послабити і знищити державоутворюючу націю та її лідерів, зруйнувати її духовність та культуру. Більшість з цього вже реалізовано. Але розпад українського суспільства стараннями цих ретельно маскованих ворогів триває. Нам влаштували ГЕНОЦІД, що вже дуже небезпечно для самого існування нашої нації, виживання нас, як виду та продовження нашого роду.

 • Основа існування нинішньої влади в Україні: неправда, непослух закону, корупція, цинізм і жорстокість, небажання справедливості для людей. Зростаюча клановість і закритість влади, непомірні податки на громадян, відсутність у взаємовідносинах влади та підвладних ПРІНЦІПУ СОЦІАЛЬНОГО ПАРТНЕРСТВА (дружності) ожорсточують народ, насаджучи індивідуалізм, принцип "кожен сам за себе" і брехливе правило "виживає найсильніший", при якому виживають найбільш підлі, віроломні та багаті.

 • Сьгодні влада в Україні не є національною, то значить і держава, як апарат влади, також не національна. В Україні правлять в основному представники однієї із нацменшин. Історія земної цивілізації повчає тому, що не виживають ті держави, в яких не править відповідна нація. Як наслідок, країну і населення поглинають інші держави.

 • Нас обманули, коли на догоду малочисельній етнічній групі, в середині дев'яностих років, підло протягнули рішення прибрати графу про національність у паспорті та інших особистих документах. Нас обдурили і пограбували, коли пообіцяли приватизацію загальнонародної власності для народу, ніби щоб зробити громадян її власниками. Владарями усього національного надбання, в недалекому минулому могутньої республіки, стали кілька сімей, об'єднаних, в основному, за етнічною ознакою. Основна маса народу, яка створила всі багатства, стали жебраками та безправними рабами, у цих же олігархів. Політична система держави обслуговує цей малочисельний прошарок багатіїв, які не можуть бути притягнуті до відповідальності ні за які злочини, так як вони поставили себе над законом. Нас обманюють кожні вибори, обіцяючи яких-то змін на краще, при цьому, навіть не плануючи таких змін. Влада в Україні стабільно знаходиться в одних і тих самих людей. Цьому сприяє недемократична виборча система закритих списків кандидатів у депутати й відсутність самої можливості для приходу нових політиків і лідерів у владу, сприяючи застою в розвитку нашого суспільства і держави.

 • Брехливі політики і політтехнологи, які знаходяться півтора десятка років на службі в олігархів, вкрай запудрили мізки і дезорієнтували населення України. Для цього вони не скупляться на величезні витрати для масованої неправди та дезінформації через куплені багатіями у власність ЗМІ (майже всі канали телебачення, радіо, газети). Ми ще можемо врятуватися, припинивши владу, яка принижує особистість та її гідність, яка знищує передові форми виробництва, науку, культуру, творчість, армію і спорт.

 • Основою існування громадян в Україні є: праця, зарплата, справедливість, можливість відстояти свої права в судах та державних органах, стабільність посильних податків. Як раз цю основу підірвала і знищує вся попередня та існуюча влада.

 • Створена банківська система в Україні являє собою густу мережу паразитів-пиявок, які всмоктались в тіло нашого народу, нашої нації. Їх паразитизм наочно доводиться вкрай високими, необгрунтовано завищеними ростовщицькими відсотковими ставками за користування кредитами. Існуюча держава не контролює діяльність банків та ступінь здійснюваного ними грабунку громадян. За винятком кількох державних банків, всі інші підкоряються світовій масонській організації. В результаті, державою не контролюється штучне завищення курсів валют і обсяг емісії фактично фальшивих грошей, які випускаються у фінансову систему України. А це найбільш небезпечний для народу фінансовий інструмент для невидимого, але відчутного кожною людиною глобального грабежу нашої нації і постійного присвоєння зароблених громадянами накопичень і власності людей. Зубожіння народу - це результат грабежу нас приватними і особливо іноземними банками.

 • Влада встановила над громадянами України податкове рабство з непосильними і все зростаючими податками, за рахунок обмеження багатьох свобод людей, заради отримання високих доходів і ситого життя чиновників розбухаючого державного апарату. Так далі не можна!

 • НАРОД повинен сам реально контролювати ВЛАДУ, а ВЛАДА обов'язково контролювати БАНКИ і ГРОШІ в державі.

 • НАЦІОНАЛЬНА ІДЕЯ - це ВОЛЯ НАРОДУ на влаштування влади та будівництво свого суспільства. Національна ідея - це те, що дає свободу та розвиток нації. Якщо ця влада не реалізує ВОЛЮ НАРОДУ, то вона - антинародна і підлягає забуттю і покаранню.

 • Основою будівництва, як нового громадянського суспільства в Україні, так і держави Україна, є НАЦІЯ. Нам життєво необхідно об'єднатися, згуртуватися, відродитися міцною нацією. Нашу націю об'єднує не тільки територія. Але, саме головне - кров, історія, культура, віра, духовна спільність, національна самосвідомість, мова, доля, економічний уклад, воля досягти прогресу та кращого добробуту.

 • ^ ВЖЕ ЧАС НАМ ВСІМ ПРОБУДЖУВАТИСЬ! НЕ МОЖЕ БУТИ ЩАСТЯ І УСПІХУ В УКРАЇНІ ДЛЯ ОКРЕМОЇ ЛЮДИНИ БЕЗ УСПІШНОГО РОЗВИТКУ ВСІХ - ЗАПОРУКИ ЩАСТЯ КОЖНОГО!

 • НАСТАВ ДЕНЬ І ДЛЯ НАШОЇ НАЦІЇ! Поки що ж ми спимо, не пробудились, нас обкрадають, відбирають у нас все, що потрібно нам і нашим майбутнім поколінням для щасливого і забезпеченого життя.

 • ПРОКИДАЙТЕСЬ! Згадайте вчорашній день нашої великої історії! Згадайте, які великі звершення і подвиги робила наша нація! У нас є майбутнє! Але за умови, що ми його хочемо і проявимо зусилля для його досягнення!

 • Адже для щастя нам потрібно лише пробудження, духовна згуртованість і взаємопідтримка. Якщо ми будемо зволікати з цим, то нас все більше, швидше і сильніше будуть ослаблювати.

 • Давайте відкинемо те, з чого над нами поки сміються в світі. Адже можемо довести, що ми вже не ті українці, які будували своє життя за принципом "Моя хата з краю, нічого не знаю".

 • Впродовж останніх років ми давали себе приспати краснобаям та брехунам.

 • Минуло багато виборів, на яких ними було сказано дуже багато обіцянок, але жоден з них нічого доброго не зробив для народу на справі.

 • А ось поруч наші брати білоруси показують всім гарний приклад того, як контролювати свою фінансову систему, загальнонародну власність, ефірний та інформаційний простір. Вони, як НАЦІЯ, господарі на своїй землі, які живуть більш радісно і заможно.

 • Ми ж не зуміли швидко розібратися, що в країні і нашому місті чужаки пролізли на всі найголовніші пости і посади. Вони не нашої культури, не нашого духу, не нашої НАЦІЇ!

 • Пробуджуйтесь швидше, СЛОВ'ЯНИ! Бог нам дав цю землю, але ми поки що не зуміли самі скористатися Його благословенням. Тепер же настав час! Іншоі нагоди та іншого шансу вже не буде!

 • Нам потрібно прокинутися і готуватися якнайшвидше до президентських виборів. Вже сьогодні потрібно шукати і готувати майбутніх депутатів і мерів! Не можна чужу кров знову допускати у владу! Бо нацменшина, яка не сповідує дух нашої нації, править на вершині влади державою і всією нацією та на місцях. У цьому коріняться основні причини проблем державоутворючого народу-нації слов'ян!

 • Але ще можна все виправити на краще, зробити Україну процвітаючою країною, а її громадян щасливими, якщо в обов'язковому порядку реалізувати наступні заходи:
  1. Ввести прогресивний податок на багатство! Чим багатша людина, тим більше плата суспільству.

  2. Здійснити судову реформу, встановивши обрання суддів на прямих виборах.

  3. Законодавчо встановити обрання на прямих, загальних виборах при таємному голосуванні прокурорів міст та районів, а також начальників міських і районних органів міліції. Призначення начальників міліції областей та прокурорів областей здійснювати на сесіях обласних рад.

  4. Невідкладно ввести у всіх кримінальних судових процесах СУД ПРИСЯЖНИХ, а в цивільних судових процесах - НАРОДНИХ ЗАСІДАТЕЛІВ.

  5. Відродити товариські суди, видавши про це закон парламенту.

  6. Відновити смертну кару за економічні злочини, корупцію і організовану злочинність.

  7. Внести зміни до Конституції, згідно яких Вища Рада юстиції порушує кримінальні та адміністративні справи проти вищих посадових осіб держави (Президента України, Прем’єр-Міністра України, Генерального прокурора України, Голови Верховного Суду України та голів вищих спеціалізованих судів, Голови Служби безпеки України, Голови Верховної Ради України, Міністра внутрішніх справ України та інших осіб, зазначених у відповідному законі), здійснює розслідування по них і підтримує обвинувачення в суді.

  8. Державі постійно вести боротьбу з напливу нелегальних емігрантів. Тих іноземних громадян та осіб без громадянства, які нелегально проникли на територію України відправляти у міграційні табори для мігрантів, з подальшою їх депортацією.

  9. Обирати депутатів місцевих рад та міських, сільських, селищних голів - терміном на 2,5 роки.

  10. Вибори депутатів місцевих рад здійснювати або в одномандатних (мажоритарних) округах, коли виборці голосують за конкретну людину, або за відкриті списки, де також голос виборця віддається за певну особу.

  11. Вибори у Верховну Раду України й усі ради здійснювати лише за відкритими списками і ввести обмеження обрання народним депутатом не більше двох термінів повноважень.

  12. Газ і нафту, які видобуваються в Україні, - пріоритетно направляти в сферу житлово-комунального господарства та вітчизняне виробництво, щоб забезпечити найбільш дешеві тарифи та ціни для населення і не давати жирувати на суперприбутках національним капіталістам.

  13. Законодавчо встановити виборність губернаторів, змінивши зміст їх повноважень, ввівши едіноначальство влади в області та вертикально підпорядковану і відповідальну систему управління за участю обласної ради та її виконкому.

  14. Здійснити максимально швидку децентралізацію влади, особливо в територіальних громадах міст, сіл та селищ, через повсюдний розвиток органів самоорганізації населення (будинкові, квартальні комітети, комітети мікрорайонів і районів), передачу їм органами місцевого самоврядування (радами) частини необхідних матеріальних ресурсів основних фондів комунальної власності і фінансових ресурсів місцевих бюджетів.

  15. Внести зміни в Конституцію і закони, згідно з якими на службі в державному апараті країни повинні бути тільки представники державотворчої нації (слов'яни). Присутність у владі осіб будь-якої іншої нації, прямо загрожує національній безпеці України, а також народу України. Практика минулих років показала, що іновірці, та особи інших національностей, які зайняли державні посади, дивляться на Україну, як на засіб особистого збагачення, за рахунок Українського народу. Збагатившися за наш рахунок, при першому сигналі небезпеки, вони тікають з країни, попередньо перерахувавши в закордонні банки всі вкрадені і награбовані багатства.

  16. Через діяльність органів державної влади та місцевого самоврядування здійснювати відродження на державному та місцевому рівнях культури, спорту, народної творчості.

  17. Законодавчо визначити за основу аграрного сектору - фермерські й громадівські господарства з обмеженням площі земельної ділянки на правах власності у однієї особи (фізичної, юридичної) НЕ БІЛЬШ НІЖ 25 га. Законом дозволяються всі операції із землею при дотриманні вищевказаного обмеження. Заснувати державний земельний іпотечний банк для підтримки фермерів і гроомадівських господарств.

  18. Законодавчо забезпечити право Українського народу на ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ РЕФЕРЕНДУМ, і право членів місцевих громад на місцевий референдум та можливості їх проведення.

  19. Встановити законом, що відсоткова ставка усіх банків в Україні не повинна перевищувати 3% для соціальних кредитів громадянам (на оплату навчання, лікування, придбання житла, особистого транспорту, побутових товарів та інші соціальні потреби) і 6% для підприємців.

  20. Державні банки видають кредити лише в межах частини фінансового ресурсу консолідованих вкладників і надходжень, передбачених законом від результатів національної економіки без зовнішніх запозичень.

  21. Лише Нацбанк України має право за рішенням Верховної Ради України здійснювати кредитні відносини з нерезидентами та зовнішні запозичення.

  22. Уряд бере під свою відповідальність і під свій контроль друкування (емісію) національної валюти (гривні), що також може перевірятися парламентом країни.

  23. Скасувати податок на додану вартість, який є несправедливим для Українського народу.

  24. Бюджети повинні формуватися знизу, з регіонів. Врешті-решт, таким чином, саме населення України, як громадянське суспільство, буде визначати кількість чиновників в апараті управління державою і розмір коштів на їх утримання.

  25. Законом встановити розцінки на оплату медичних послуг громадян для лікувальних закладів незалежно від форм власності; ввести порядок оплати цих послуг виключно через касу лікувального закладу; заборонити порядок справляння плати за медичні послуги громадян іншими благодійними та іншими фондами, церквами, релігійними організаціями, а також будь-якими іншими суб'єктами.

  26. Встановити межі торгових надбавок не вище 10% для продажу товарів, продукції (ліків, засобів та ін) в аптеках незалежно від форм власності.

  27. Невідкладно прийняти Закон про націоналізацію раніше приватизованих державних стратегічних підприємств промисловості в галузях металургії, вуглевидобутку, суднобудування, машинобудування, нафтогазовидобутку, транспорту, зв'язку; першочерговим порядком націоналізувати підприємства обленерго і облгази.

  28. Встановити державну монополію на виробництво та продаж спирту, горілки і тютюнових виробів, а також ігорний бізнес, визначивши для останнього лише околиці одного з населених пунктів країни.

  29. Законом встановити обмеження на кількість вищих навчальних закладів приватної форми власності, та обмеження на суми оплати громадянами навчання в навчальних закладах усіх форм власності.

  30. Виключити показ по телебаченню і в прокаті фільмів з елементами зайвої еротики, сценами порнографії, пошлості і насильства. Заснувати громадські ради з етичного та морального контролю в цій сфері, рішення яких є обов'язковими для виконання.

  31. Забезпечити виробництво високодуховних, патріотичних фільмів українського виготовлення через відродження національних державних кіностудій на підставі конкурсів, переможці яких допускаються до зйомок фільмів за своїми сценаріями.

  32. На законодавчому рівні внести зміни, що передбачають наявність у паспорті та інших документах особи графу про національність.

  33. Створити народну армію України, з мінімальним терміном строкової служби призовників 1,5 року, для призовників, які закінчили вищий навчальний заклад (ВНЗ) - встановити термін служби 1 рік. Для громадян, які пройшли строкову службу у військах спеціального призначення, встановити пільги при вступі до ВНЗ.

  34. Створити державно-громадську організацію Всеукраїнський молодіжний робітничий фронт, з метою виростити молоде покоління фізично і духовно здоровим, і прищепити йому повагу до праці.

  35. Скасувати глобальний електронний контроль державного апарату над людьми шляхом законодавчого скасування ідентифікаційних номерів платників податків (ІНП).

  36. Законодавчо встановити нейтральний і позаблоковий міжнародний статус України, яка не приймає участі в жодних військових альянсах. Обороноздатність держави забезпечується міцною народною армією, вояки якої рекрутуються з народу.

  37. Уряду затвердити докорінним чином змінені, нові навчальні програми для шкіл та середніх навчальних закладів, які покликані надавати дітям необхідні на практиці знання, а методика навчання буде містити більшу свободу творчості учнів.
 • Ці умови - той мінімум, який дозволяє людині в Україні не тільки вижити, але і мати необхідні стимули для розвитку, вони позитивно сприяють виробничим відносинам і демографічним умовам.

 • Поки не виповниться те, що тут написано, не настануть зміни на краще. Все інше - словоблуддя та обман!

 • Лише ці заходи ставлять, нарешті, людину в Україні в центр всіх основних відносин, на противагу тому, що сьогодні в Україні в центрі всього є чиновник.

 • Які б партії не з'являлися в Україні і не брали участь у виборах в органи центральної і місцевої влади - вони не вважатимуться діючими в інтересах нашої слов'янської нації, якщо не будуть містити в своїх програмах положення цієї Програми. Істина або є і реалізується політичною партією, або ця партія не йде по шляху правди заради блага народу, а займається його обманом і грабунком.

 • Цю програму може забезпечити політична сила (партія, рух, профспілка), яка спромоглася б стати національним лідером, за підтримки народу через державну владу.

 • Віручі, християни! На жаль, нема бажаної єдності серед багатьох християнських конфесій, але заради майбутнього, нам потрібна єдність нашої нації. Слово Боже об’єднує нас, и ті, хто пізнали через Нього істину, стануть вільними. Не давайте задурманити себе вовкам у овечому одязі, прислухайтеся до настанов Божих через Дух Божий і власну совість! Да поможе Господь набути нашій нації благодать, мир і благоденство!

 • Геть безвладдя народу та диктат чиновників! Хай живе справедливість і порядок!


^ Лідер профспілки "Народний контроль" Сергій Кириченко


Наші контакти:

Україна, м. Херсон, вул.Суворова, 10-б, 73000,

тел.(+38-0552)-42-16-11, е-мail: ks1691@grkontrol.org; сайт:www.grkontrol.org сайт: ukr-legion.at.ua


ПРОГРАММА

^ СОХРАНЕНИЯ И РАЗВИТИЯ ГОСУДАРСТВЕННО-ОБРАЗУЮЩЕЙ

НАЦИИ НАРОДА УКРАИНЫ

(профсоюз «Народный контроль», утверждена в ноябре 2008 г., г. Херсон)


 • Прошло уже немало времени существования нашего молодого суверенного государства Украина. В начале этого пути мы, наши отцы и матери, старшие братья и сестры надеялись на короткий путь построения еще более процветающего и прогрессивного государства. Для этого были все предпосылки: производственная и технологическая мощь, трудолюбивый и высокообразованный народ, плодородные земли, множество полезных ископаемых, благоприятный климат. Однако в самом начале пути свои подлые планы реализовали те, кто не раз это делал в других государствах. Наш народ не смог в начале 90-х годов быстро выделить из своей среды тех лидеров, которые бы уже выработали противоядие тщательно продуманным и отработанным планам втягивания в кабалу и нищету многомиллионного народа. Их задача: отобрать всю собственность, насадить коррупционное законодательство и власть, довести до деградации население, посеять раздоры и конфликты между разными нациями, народностями, этническими и религиозными группами, ослабить и уничтожить государственно-образующую нацию и ее лидеров. Большинство из этого уже реализовано. Но распад украинского общества стараниями этих тщательно маскирующихся врагов продолжается. Нам устроили ГЕНОЦИД, что уже очень опасно для самого существования нашей нации, выживания нас, как вида и продолжения нашего рода.

 • Основа существования теперешней ВЛАСТИ в Украине: ложь, непослушание закону, коррупция, цинизм и жестокость, нежелание справедливости для людей. Растущая клановость и закрытость власти, непомерные налоги на граждан, отсутствие во взаимоотношениях власти и подвластных ПРИНЦИПА СОЦИАЛЬНОГО ПАРТНЕРСТВА (дружественности) ожесточают народ, насаждая индивидуализм, принцип «каждый сам за себя» и лживое правило «выживает сильнейший», при котором выживают самые подлые, вероломные и богатые.

 • Сегодня власть в Украине не является национальной, а значит и государство, как аппарат власти, также не национальное. В Украине правят в основном представители одного из нацменьшинств. История земной цивилизации учит тому, что не выживают те государства, в которых не правит соответствующая нация. В результате страну и население поглощают другие государства.

 • Нас обманули, когда в угоду малочисленной этнической группе, в середине девяностых, подло протащили решение убрать графу о национальности в паспорте и других личных документах. Нас обманули и ограбили, когда пообещали приватизацию общенародной собственности для народа, сделав граждан ее собственниками. Собственниками всего национального достояния, в недалеком прошлом могучей республики, стали немного семей, объединенных, в основном, по этническому признаку. Основная масса народа, создавшая все богатства, стали нищими и бесправными рабами у этих же олигархов. Политическая система государства обслуживает эту немногочисленную прослойку богачей, которые не могут быть привлечены к ответственности ни за какие преступления, так как они поставили себя над законом. Нас обманывают каждые выборы, обещая каких-то изменений к лучшему, при этом, даже не планируя таких изменений. Власть в Украине стабильно находится у одних и тех же людей. Этому способствует недемократическая избирательная система закрытых списков кандидатов в депутаты и отсутствие самой возможности для прихода новых политиков и лидеров во власть, способствуя застою в развитии нашего общества и государства.

 • Лживые политики и политтехнологи, находящиеся полтора десятка лет на службе у олигархов, вконец запудрили мозги и дезориентировали население Украины. Для этого они не скупятся на огромные затраты для массированной лжи и дезинформации через купленные богачами в собственность СМИ (почти все каналы телевидения, радио, газеты). Мы еще можем спастись, прекратив власть, унижающую личность и ее достоинство, уничтожающую передовые формы производства, науку, культуру, творчество, спорт.

 • Основой существования граждан в Украине являются: труд, зарплата, справедливость, возможность отстоять свои права в судах и государственных органах, стабильность посильных налогов. Как раз эту основу подорвала и уничтожает вся предыдущая и существующая власть.

 • Сложившаяся банковская система в Украине представляет собой густую сеть паразитов-пиявок, всосавшихся в тело нашего народа, нашей нации. Их паразитизм наглядно доказывается крайне высокими, необоснованно завышенными ростовщическими процентными ставками за пользование кредитами. Существующее государство не контролирует деятельность банков и степень осуществляемого ими грабежа граждан. Кроме нескольких государственных банков, все остальные подчиняются мировой масонской организации. В результате государством не контролируется искусственное завышение курсов валют и объем эмиссии фактически фальшивых денег, выпускаемых в финансовую систему Украины. А это самый опасный для народа финансовый инструмент для невидимого, но ощущаемого каждым человеком глобального грабежа нашей нации и постоянного присвоения заработанных гражданами накоплений и собственности людей. Нищета народа – это результат грабежа нас частными и особенно иностранными банками.

 • Власть установила над гражданами Украины налоговое рабство с непосильными и все растущими налогами, за счет ограничения многих свобод людей, ради получения высоких доходов и сытой жизни чиновников разбухающего государственного аппарата. Так дальше нельзя!

 • НАРОД должен сам реально контролировать ВЛАСТЬ, а ВЛАСТЬ обязательно контролировать БАНКИ и ДЕНЬГИ в государстве.

 • НАЦИОНАЛЬНАЯ ИДЕЯ – это ВОЛЯ НАРОДА на устройство ВЛАСТИ и строительство своего общества. Национальная идея – это то, что дает освобождение и развитие нации. Если данная власть не реализует ВОЛЮ НАРОДА, то она – антинародная и подлежит забвению и наказанию.

 • Основой строительства, как нового гражданского общества в Украине, так и государства Украина, является НАЦИЯ. Нам жизненно необходимо объединиться, сплотиться, возродиться крепкой нацией. Нашу нацию объединяет не только территория. Но, самое главное - кровь, история, культура, вера, духовная общность, национальное самосознание, язык, судьба, экономический уклад, воля достичь прогресса и лучшего благосостояния.

 • ^ ПОРА НАМ ВСЕМ ПРОБУДИТЬСЯ! НЕ МОЖЕТ БЫТЬ СЧАСТЬЯ И УСПЕХА В УКРАИНЕ ДЛЯ ОТДЕЛЬНОГО ЧЕЛОВЕКА БЕЗ УСПЕШНОГО РАЗВИТИЯ ВСЕХ – ЗАЛОГА СЧАСТЬЯ КАЖДОГО!

 • НАСТАЛ ДЕНЬ И ДЛЯ НАШЕЙ НАЦИИ! Пока же мы спим, не пробудились, нас обкрадывают, отбирают у нас все, что нужно нам и нашим будущим поколениям для счастливой и обеспеченной жизни.

 • ПРОБУЖДАЙТЕСЬ! Вспомните вчерашний день нашей великой истории! Вспомните, какие великие свершения и подвиги делала наша нация! У нас есть будущее! Но при условии, что мы его хотим и проявим усилия для его достижения!

Ведь для счастья нам нужно лишь пробуждение, духовное сплочение и взаимоподдержка. Если мы будем медлить с этим, то нас все больше, быстрее и быстрее будут ослаблять.

Давайте отбросим то, с чего над нами пока смеются в мире. Ведь можем доказать, что уже мы не те украинцы, которые строили свою жизнь по принципу «Моя хата скраю, ничего не знаю».

В продолжение последних лет мы давали себя приспать краснобаям и лжецам. Прошло много выборов, на которых ими было сказано очень много обещаний, но ничего доброго не сделано для народа на деле.

А ведь рядом наши братья белорусы показывают всем хороший пример, как контролировать свою финансовую систему, общенародную собственность, эфирное и информационное пространство. Они, как НАЦИЯ, хозяева на своей земле, живущие более радостно и благополучно.

Мы же не сумели быстро разобраться, что в стране и нашем городе чужаки пролезли на все главнейшие посты и должности. Они не нашей культуры, не нашего духа, не нашей НАЦИИ!

 • Пробуждайтесь скорее, СЛАВЯНЕ! Бог нам дал эту землю, но мы пока не сумели сами воспользоваться Его благословениями. Теперь же пора! Другого времени и другого шанса уже не будет!

 • Нам нужно проснуться и готовиться к скорым президентским выборам. Уже сегодня нужно искать и готовить будущих депутатов и мэров! Нельзя чужую кровь опять допускать во власть! Ибо нацменьшинство, которое не исповедует дух нашей нации, правит на горе всей нации на местах, и государством. В этом коренятся основные причины проблем государствообразующего народа-нации славян!
 • Но еще можно все исправить к лучшему, сделать Украину процветающей страной, а ее граждан счастливыми, если в обязательном порядке реализовать следующие меры:
 1. Ввести прогрессивный налог на богатство! Чем человек богаче, тем больше плата обществу.

 2. Осуществить судебную реформу, установив избрание судей на прямых выборах.

 3. Законодательно установить избрание на прямых, всеобщих выборах при тайном голосовании прокуроров городов и районов, а также начальников городских и районных органов милиции. Назначение начальников милиции областей и прокуроров областей осуществлять на сессиях областных советов.

 4. Безотлагательно ввести во всех уголовных судебных процессах СУД ПРИСЯЖНЫХ, а в гражданских судебных процессах – НАРОДНЫХ ЗАСЕДАТЕЛЕЙ.

 5. Возродить товарищеские суды, издав об этом закон парламента.

 6. Возобновить смертную казнь за экономические преступления, коррупцию и организованную преступность.

 7. Внести изменения в Конституцию, согласно которым Высший Совет юстиции возбуждает уголовные и административные дела против высших должностных лиц государства (Президента Украины, Премьер-Министра Украины, Генерального прокурора Украины, Председателя Верховного Суда Украины и высших специализированных судов, Председателя Службы безопасности Украины, Председателя Верховной Рады Украины, Министра внутренних дел и иных лиц, указанных в соответствующем законе), осуществляет по ним расследование и поддерживает обвинение в суде.

 8. Государству постоянно вести борьбу с наплывом нелегальных эммигрантов. Тех иностранных граждан и лиц без гражданства, которые нелегально проникли на территорию Украины отправлять в трудовые миграционные лагеря, с последующей депортацией.

 9. Избирать депутатов местных советов и городских, сельских, поселковых председателей – сроком на 2,5 года.

 10. Выборы депутатов местных советов осуществлять либо в одномандатных (мажоритарных) округах, когда избиратели голосуют за конкретного человека, либо за открытые списки, где также голос избирателя отдается за определенную личность.

 11. Выборы в Верховную Раду Украины и все советы осуществлять только по открытым спискам и ввести ограничение избрания народным депутатом не более двух сроков полномочий.

 12. Газ и нефть, добываемые в Украине – приоритетно направлять в сферу ЖКХ и отечественное производство, чтобы обеспечить наиболее дешевые тарифы и цены для населения и не давать жировать на суперприбылях национальным капиталистам.

 13. Законодательно установить выборность губернаторов, изменив содержание их полномочий, введя единоначалие власти в области и вертикально соподчиненную и ответственную систему управления при участии областного совета и его исполкома.

 14. Осуществить максимально быструю децентрализацию власти, особенно в территориальных общинах городов, сел и поселков, через повсеместное развитие органов самоорганизации населения (домовые, квартальные комитеты, комитеты микрорайонов и районов), передачу им органами местного самоуправления (советами) части необходимых материальных ресурсов основных фондов коммунальной собственности и финансовых ресурсов местных бюджетов.

 15. Внести изменения в Конституцию и законы, согласно которым на службе в государственном аппарате страны должны быть только представители государственно-образующей нации (славяне). Присутствие во власти лиц какой-либо другой нации, прямо грозит национальной безопасности Украины, а также народу Украины. Практика прошлых лет показала, что иноверцы, и лица других национальностей, занявшие государственные должности, смотрят на Украину, как на средство личного обогащения, за счёт Украинского народа. Обогатившись за наш счет, при первой же опасности они убегают из страны, предварительно перечислив в заграничные банки все украденные и награбленные богатства.

 16. Через деятельность органов государственной власти и местного самоуправления осуществлять возрождение на государственном и местном уровнях культуры, спорта, народного творчества.

 17. Законодательно определить за основу аграрного сектора – фермерские и общинные хозяйства с ограничением площади земельного надела на правах собственности у одного лица (физического, юридического) НЕ БОЛЕЕ 25 га. Законом разрешаются все операции с землей при соблюдении вышеуказанного ограничения. Учредить государственный ипотечный земельный банк для поддержки фермеров и общинных хозяйств.

 18. Законодательно обеспечить право Украинского народа на ВСЕУКРАИНСКИЙ РЕФЕРЕНДУМ, и право членов местных общин на МЕСТНЫЕ РЕФЕРЕНДУМЫ и возможность их проведения.

 19. Установить законом, что процентная ставка всех банков в Украине не должна превышать 3% для социальных кредитов гражданам (на оплату учебы, лечения, приобретения жилья, личного транспорта, бытовых товаров и другие социальные потребности) и 6% для предпринимателей.

 20. Государственные банки выдают кредиты лишь в пределах части финансового ресурса консолидированных вкладчиков и поступлений, предусмотренных законом от результатов национальной экономики без внешних заимствований.

 21. Лишь Нацбанк Украины имеет право по решению Верховной Рады Украины осуществлять кредитные отношения с нерезидентами и внешние заимствования.

 22. Правительство берет под свою ответственность и под свой контроль печатание (эмиссию) национальной валюты (гривны), которая также может проверяться парламентом страны.

 23. Отменить налог на добавленную стоимость, как несправедливый для Украинского народа.

 24. Бюджеты должны формироваться снизу, с регионов. Наконец, таким образом, именно население Украины, как гражданское общество, будет определять количество чиновников в аппарате управления государством и размер средств на их содержание.

 25. Законом установить расценки на оплату медицинских услуг граждан для лечебных учреждений независимо от форм собственности; ввести порядок оплаты этих услуг исключительно через кассу лечебного заведения; запретить порядок взимания платы за медицинские услуги граждан благотворительными и иными фондами, церквями, религиозными организациями, а также какими-либо иными субъектами.

 26. Установить пределы торговых надбавок не выше 10% для продажи товаров, продукции (лекарств, препаратов и др.) в аптеках независимо от форм собственности.

 27. Безотлагательно принять Закон о национализации ранее приватизированных государственных стратегических предприятий промышленности в отраслях металлургии, угледобычи, судостроения, машиностроения, нефтегазодобычи, транспорта, связи; первоочередным порядком национализировать предприятия облэнерго и облгазы.

 28. Установить государственную монополию на производство и продажу спирта, водки и табачных изделий, а также игорный бизнес, определив для последнего лишь окраину одного из населенных пунктов страны.

 29. Законом установить ограничения на количество высших учебных заведений частной формы собственности и ограничение на суммы оплаты гражданами учебы в учебных заведениях всех форм собственности.

 30. Исключить показ по телевидению и в прокате фильмов с элементами излишней эротики, сценами порнографии, пошлости и насилия. Учредить общественные советы по этическому и моральному контролю в этой сфере, решения которых обязательны для выполнения.

 31. Обеспечить производство высокодуховных, патриотических фильмов украинского изготовления через возрождение национальных государственных киностудий на основании конкурсов, победители которых допускаются к съемкам фильмов по своим сценариям.

 32. На законодательном уровне внести изменения, предусматривающие наличие в паспорте и других документах личности графу о национальности.

 33. Создать народную армию Украины, с минимальным сроком срочной службы призывников 1,5 года, для призывников, закончивших ВУЗы – установить срок службы 1 год. Для граждан, прошедших срочную службу в войсках специального назначения, установить льготы при поступлении в ВУЗы.

 34. Создать государственно-общественную организацию Всеукраинский молодёжный трудовой фронт, с целью вырастить молодое поколение физически и духовно здоровым, и привить ему уважение к труду.

 35. Правительству утвердить коренным образом измененные, новые учебные программы для школ, которые будут давать детям необходимые на практике знания, а методика обучения будет содержать большую свободу творчества учащихся.

 36. Отменить глобальный электронный контроль государственного аппарата над людьми путем законодательной отмены идентификационных номеров налогоплательщиков (ИНН).

 37. Установить, через внесение изменений в Конституцию, нейтральный и внеблоковый международный статус Украины.

 • Эти условия – тот минимум, который позволяет человеку в Украине не только выжить, но и иметь необходимые стимулы для развития, они позитивно способствуют производственным отношениям и демографическим условиям.

 • Пока не исполнится то, что здесь написано, не настанут перемены к лучшему. Все остальное – словоблудие и обман!

 • Лишь эти меры ставят, наконец, человека в Украине в центр всех основных отношений, в противовес тому, что сегодня в Украине в центре всего является чиновник.

 • Какие бы партии не появлялись в Украине и не принимали участие в выборах в органы центральной и местной власти – они не будут считаться действующими в интересах нашей славянской нации, если не будут содержать в своих программах положения этой Программы. Истина либо есть и реализуется политической партией, либо эта партия не идет по пути правды ради блага народа, а занимается его обманом и грабежом.

 • Эту программу может обеспечить политическая сила (партия, движение, профсоюз), сумевшая стать национальным лидером, при поддержке народа через государственную власть.

 • Верующие, христиане! К сожалению, нет желанного единства во множестве христианских конфессий, но ради будущего, нам нужно единство нашей нации. Слово Божье объединяет нас, и познавшие через Него истину сделаются свободными. Не давайте одурманить себя волкам в овечьих шкурах, прислушивайтесь к наставлениям Божьим через Дух Божий, и собственной совести! Да поможет Господь обрести нашей нации благодать, мир и благоденствие!

 • Долой безвластие народа и диктат чиновников! Да здравствует справедливость и порядок!


Лидер профсоюза «Народный контроль» Сергей Кириченко

Наши контакты: Украина, г. Херсон, ул.Суворова, 10-б, 73000,

тел.(+38-0552)-42-16-11,

е-mail: ks1691@grkontrol.org; сайты: www.grkontrol.org www. ukr-legion.at.ua

Додати документ в свій блог або на сайт


Схожі:

Програма збереження та розвитку державотворчої нації народу україни iconПрограма поліпшення репродуктивного здоров'я населення міста на період до 2015 року І
Для збереження позитивної динаміки необхідно піклуватися про стан репродуктивного здоров'я населення, яке є невід'ємною складовою...

Програма збереження та розвитку державотворчої нації народу україни iconПоложення Районна програма збереження історичної пам’яті про Перемогу у Великій Вітчизняній війні на 2011 2020 роки (далі Програма) розроблена з урахуванням
Районна програма збереження історичної пам’яті про Перемогу у Великій Вітчизняній війні на 2011 – 2020 роки (далі Програма) розроблена...

Програма збереження та розвитку державотворчої нації народу україни iconНовини шевченкіани
У розвитку національної і соціальної самосвідомості українського народу творчість Шевченка відіграла величезну роль. Впливи Шевченка...

Програма збереження та розвитку державотворчої нації народу україни iconРішенням Новоукраїнської районної ради 11 грудня 2002 року №77 Районна програма "Вчитель"
Освіта стратегічна основа розвитку особистості, суспільства, нації і держави, запорука майбутнього України

Програма збереження та розвитку державотворчої нації народу україни iconПрограма стабілізації І розвитку тваринництва району
Тваринництво – одна із стратегічних галузей сільського господарства, рівень розвитку якої значною мірою визначає продовольчу безпеку...

Програма збереження та розвитку державотворчої нації народу україни iconРішення районної ради від 2007 року районна програма „вчитель
Ключова роль у системі освіти належить учителю. Саме через діяльність педагога реалізується державна політика, спрямована на зміцнення...

Програма збереження та розвитку державотворчої нації народу україни iconОсвітній проект Мій родовід моє коріння
Родина, рід, родовід, народ поняття, що розкривають моральну й духовну сутність, природну послідовність основних етапів формування...

Програма збереження та розвитку державотворчої нації народу україни iconПро затвердження Державної цільової програми збереження культурної спадщини та розвитку туристичної інфраструктури м. Глухова Сумської області на 2012-2016 роки Кабінет Міністрів Українипостановля є
Затвердити Державну цільову програму збереження культурної спадщини та розвитку туристичної інфраструктури м. Глухова Сумської області...

Програма збереження та розвитку державотворчої нації народу україни iconІнформація про хід виконання рішення міської ради від 30. 12. 2010 №2-126 ʺПро затвердження міської програми розвитку культури міста Черкаси на 2011-2015 рокиʺ
На 2011-2015 роки, затвердженої рішенням Черкаської міської ради від 30. 12. 2010 №2-126, (далі – Програма), було спрямоване на створення...

Програма збереження та розвитку державотворчої нації народу україни iconПояснювальна записка Мета курсу «Етнолінгвістика» дати студентам знання про мову в її
Показати історію духовного розвитку нашого народу та його мови, формування загальнонародної та літературної мови, роль усної народної...

Додайте кнопку на своєму сайті:
Документи


База даних захищена авторським правом ©lit.govuadocs.com.ua 2000-2013
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи