Методичні вказівки до викладання курсу, програмний продукт \"Сходинки до інформатики Плюс\", підручники та робочі зошити для кожного учня. Навчально-методичний комплект рекомендовано Міністерством освіти і науки України icon

Методичні вказівки до викладання курсу, програмний продукт "Сходинки до інформатики Плюс", підручники та робочі зошити для кожного учня. Навчально-методичний комплект рекомендовано Міністерством освіти і науки України
Скачати 40.06 Kb.
НазваМетодичні вказівки до викладання курсу, програмний продукт "Сходинки до інформатики Плюс", підручники та робочі зошити для кожного учня. Навчально-методичний комплект рекомендовано Міністерством освіти і науки України
Дата конвертації12.05.2013
Розмір40.06 Kb.
ТипМетодичні вказівки
джерело


Начальникам відділів освіти
районних державних адміністрацій,
управлінь освіти міських рад, керівникам загальноосвітніх навчальних закладів

Вих. № 124

25 квітня 2008 р.Про замовлення на 2008/09 н. р.
методичного забезпечення курсу
"Сходинки до інформатики"Повідомляємо, що розпочато збирання замовлень на методичне забезпечення інтегрованого пропедевтичного курсу "Сходинки до інформатики" для 2–4-х класів на 2008/09 навчальний рік.

Курс "Сходинки до інформатики" з 2002 р. впроваджено у школах м. Києва згідно з програмою "Столична освіта", а також у більшості областей України в межах регіональних програм інформатизації освіти.

^ Основними завданнями курсу є: формування у молодших школярів первинних навичок роботи за комп’ютером, розуміння ними сутності застосування комп’ютера та інформаційних технологій; загальний розвиток дитини. Викладання курсу в загальноосвітніх навчальних закладах здійснюється за рахунок варіативної складової навчальних планів (із розрахунку 1 год на тиждень). (Лист МОН України від 11.06.2007 р. № 1/9 361).

^ Методичне забезпечення курсу включає: програму курсу, календарні плани, методичні вказівки до викладання курсу, програмний продукт “Сходинки до інформатики Плюс”, підручники та робочі зошити для кожного учня. Навчально-методичний комплект рекомендовано Міністерством освіти і науки України. (Лист МОН України від 25.07.2005 р. № 1/1-4178).

Звертаємо Вашу увагу на те, що, відповідно до листа МОН України від 11.06.2007 р. № 1/9-361, наявність програмного забезпечення “Сходинки до інформатики Плюс” є однією з обов’язкових умов впровадження курсу.

Програмний продукт “Сходинки до інформатики Плюс” складається з 46 навчально-розвивальних програм для учнів 1–7-х класів, кожна з яких є ліцензійною комп’ютерною програмою, тобто передбачає укладання ліцензійної угоди з розробником. Вартість ліцензії на користування програмним забезпеченням протягом трьох навчальних років подано у Додатку 1. Оплату за програмне забезпечення для бюджетних навчальних закладів традиційно здійснюють відділи (управління) освіти.

Нагадуємо, що згідно з “Правилами використання комп’ютерних програм у навчальних закладах”, затвердженими Наказом МОН України № 903 від 02.12.2004 р., відповідальність за дотримання вимог законодавства під час використання комп’ютерних програм у навчальному закладі покладено на керівника цього закладу.

^ Використання програмного продукту без укладання ліцензійної угоди з розробником є порушенням авторського права і тягне за собою відповідальність керівника навчального закладу.

Просимо Вас довести цю інформацію до керівників навчальних закладів та вжити заходів щодо запобігання користуванню неліцензійними (експериментальними або піратськими) версіями програмного продукту "Сходинки до інформатики" у навчальних закладах Вашого регіону.


^ Підручники "Сходинки до інформатики" розроблені з урахуванням психолого-фізіологічних та вікових особливостей учнів початкової школи; вони мають високу поліграфічну якість і були відзначені на книжкових ярмарках. У 2007 році, з огляду на стрімкий розвиток інформаційно-комп’ютерних технологій, випущено нове перероблене видання підручника для 2-го класу. А оновлені підручники для 3 го та 4-го класів побачать світ до початку 2008/09 навчального року.

До підручників пропонуються робочі зошити, створені авторами на основі шестирічного досвіду викладання курсу. Зошит містить завдання до кожного уроку і призначений як для індивідуальної роботи учня у класі, так і для самостійної позакласної роботи.

Ознайомитися із пропонованим навчально-методичним комплектом педагоги можуть на курсах підвищення кваліфікації в обласних інститутах післядипломної педагогічної освіти.

Вартість підручників та робочих зошитів подано у Додатку 1. Оптовим замовникам надаються знижки. Навчальні заклади, які у 2007 р. придбали оновлені підручники та робочі зошити для 2-го класу, мають право на 5% знижку на літературу для 3-4-х класів. Сільським школам, що отримали навчальні комп’ютерні комплекси за проектом “Рівний доступ до якісної освіти в Україні”, ліцензія на програмне забезпечення до курсу надається за пільговою ціною. Для представників районів передбачено спеціальні умови співпраці.

Навчальні заклади, які розпочинають впровадження курсу “Сходинки до інформатики” у 2008/09 н. р., будуть забезпечені навчальною літературою для 2-го класу в цьому році, підручниками для 3-го, 4-го, а також 5–7-х класів — у наступних роках. Ліцензію на користування програмним забезпеченням можна придбати одразу на весь продукт або поступово на окремі блоки комп’ютерних програм (перший варіант дешевший).

Звертаємо Вашу увагу на те, що видавництво не планує розповсюдження підручників та робочих зошитів через мережу роздрібної торгівлі. Тому їхній наклад буде встановлено відповідно до кількості замовлень від навчальних закладів та відділів освіти, що будуть подані у червні.

Бланк заявки про участь навчального закладу у впровадженні курсу “Сходинки до інформатики” додається (Додаток 2).

Збирання замовлень від шкіл районів на методичне забезпечення курсу “Сходинки до інформатики” здійснюють методисти обласних інститутів післядипломної педагогічної освіти.

Якщо Вам зручніше співпрацювати безпосереднього з видавництвом, оформлені заявки надсилайте на адресу: Видавництво “Світич”, 04053, Київ-53, а/с 36; копії заявок — на електронну адресу andrusich@yandex.ru (для прискорення отримання інформації).


З повагою,
Андрусич Олексій Олександрович,
Заступник Генерального директораТел.: (044) 486-91-14
Факс: (044) 486-13-32
Моб.: +38 067 5045002
Моб.: +38 067 5045022
E-mail: andrusich@yandex.ru

Додати документ в свій блог або на сайт


Схожі:

Методичні вказівки до викладання курсу, програмний продукт \"Сходинки до інформатики Плюс\", підручники та робочі зошити для кожного учня. Навчально-методичний комплект рекомендовано Міністерством освіти і науки України iconПопередження: Програмний продукт "Сходинки до інформатики Плюс: комплекс навчально-розвивальних ігрових програм" захищений Законом України "Про авторське право І суміжні права" та іншими законодавчими актами щодо права інтелектуальної власності.
Попередження: Програмний продукт "Сходинки до інформатики Плюс: комплекс навчально-розвивальних ігрових програм" захищений Законом...

Методичні вказівки до викладання курсу, програмний продукт \"Сходинки до інформатики Плюс\", підручники та робочі зошити для кожного учня. Навчально-методичний комплект рекомендовано Міністерством освіти і науки України iconПлан-конспект проведення уроку з курсу „Сходинки до інформатики в 4 класі Ділова зустріч в країні Алгоритміка Мета уроку
Мультимедійний проектор, прикладний програмний пакет «Алгоритміка», програмне забезпечення курсу «Сходинки до інформатики», роздатковий...

Методичні вказівки до викладання курсу, програмний продукт \"Сходинки до інформатики Плюс\", підручники та робочі зошити для кожного учня. Навчально-методичний комплект рекомендовано Міністерством освіти і науки України iconПрограма курсу «Інформатика» 5-6 класи Автори: Ривкінд Й. Я., Ломаковська Г. В., Колесников С. Я., Науково-методичний журнал
Курс «Інформатика» у 5 класі є перехідним від курсу «Сходинки до інформатики» до систематичного курсу «Інформатика», що вивчатиметься...

Методичні вказівки до викладання курсу, програмний продукт \"Сходинки до інформатики Плюс\", підручники та робочі зошити для кожного учня. Навчально-методичний комплект рекомендовано Міністерством освіти і науки України iconМають гриф Міністерства “Затверджено Міністерством освіти і науки України”
Рекомендовано Міністерством освіти і науки України/ Міністерством освіти і науки, молоді та спорту України”

Методичні вказівки до викладання курсу, програмний продукт \"Сходинки до інформатики Плюс\", підручники та робочі зошити для кожного учня. Навчально-методичний комплект рекомендовано Міністерством освіти і науки України iconМетодика викладання курсу Сходинки до інформатики

Методичні вказівки до викладання курсу, програмний продукт \"Сходинки до інформатики Плюс\", підручники та робочі зошити для кожного учня. Навчально-методичний комплект рекомендовано Міністерством освіти і науки України iconПлан наради – семінару вчителів, які викладатимуть інформатику у 2 класі
Особливості викладання курсу «Сходинки до інформатики» за новим Державним стандартом початкової загальної освіти

Методичні вказівки до викладання курсу, програмний продукт \"Сходинки до інформатики Плюс\", підручники та робочі зошити для кожного учня. Навчально-методичний комплект рекомендовано Міністерством освіти і науки України iconМетодичні рекомендації Схвалено для використання у навчально-виховно му процесі Міністерством освіти і науки України
Схвалено для використання у навчально-виховно му процесі Міністерством освіти і науки України

Методичні вказівки до викладання курсу, програмний продукт \"Сходинки до інформатики Плюс\", підручники та робочі зошити для кожного учня. Навчально-методичний комплект рекомендовано Міністерством освіти і науки України iconНавчально-методичні комплекти з іноземної мови для 1 класу видавництв «Генеза» та «Центр Навчально-Методичної Літератури» Калініна Л.
Калініна Л. В., Самойлюкевич І. В. Have Fun. Навчально-методичний комплект з англійської мови для 1 класу загальноосвітніх навчальних...

Методичні вказівки до викладання курсу, програмний продукт \"Сходинки до інформатики Плюс\", підручники та робочі зошити для кожного учня. Навчально-методичний комплект рекомендовано Міністерством освіти і науки України iconУкраїна запорізький обласний інститут післядипломної педагогічної освіти
Запорізький обласний інститут післядипломної педагогічної освіти повідомляє, що семінар «Науково-методичні основи викладання курсу...

Методичні вказівки до викладання курсу, програмний продукт \"Сходинки до інформатики Плюс\", підручники та робочі зошити для кожного учня. Навчально-методичний комплект рекомендовано Міністерством освіти і науки України iconУрок тема: культура київської русі кінця Х початку ХІ ст
Навчально-методичне забезпечення: підручники, навчальні посібники, робочі зошити, картки, атласи, дидактичні матеріали, ілюстративні...

Додайте кнопку на своєму сайті:
Документи


База даних захищена авторським правом ©lit.govuadocs.com.ua 2000-2013
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи